fbpx

Comarch DMS – webinar

24 lutego o godzinie 11.00 zapraszamy na webinar z Comarch DMS. Każda firma niezależnie od wielkości potrzebuje sprawnego narzędzia do elektronicznego  obiegu dokumentów. Automatyzacja procesów pozwala przede wszystkim zaoszczędzić czas pracowników , jak i efektywne zarządzać firmą. W trakcie webinaru pokażemy również rozwiązanie Comarch OCR.

Comarch DMS i OCR dwa rozwiązania z linii produktów Comarch, które zrewolucjonizowały sposób zarządzania firmą. Pierwsze usprawnia obieg dokumentów, drugie pozwala na ich automatyczne zaczytywanie do programu. Połączenie obu pozwala osiągnąć niesamowity efekt synergii, który ułatwia i usprawnia organizację każdej firmy.

Jeszcze kilka lat temu sytuacja , w której każdy dokument, który wpływa do firmy jest automatycznie skanowany a następnie przesyłany do odpowiedniego działu była by na pograniczu sceny z filmu science fiction. Dziś dzięki Comarch DMS oraz OCR w wielu przedsiębiorstwach jest standardem. Co jednak istotne oba rozwiązania dzięki swej elastyczności w łatwy sposób dostosowują się pod wymogi danej branży czy specyfiki firmy.

Proces obiegu dokumentów ogranicza jedynie kreatywność i pomysłowość użytkowników. Rozwiązanie Comarch DMS na każdym etapie można dowolnie modyfikować a raz wprowadzony proces można zmienić w zależności od zmieniających się okoliczności i sposobu zarządzania firmą.

Podczas webinaru konsultant ds. Rozwiązań Biznesowych Comarch Kamil Lisowski opowie jak sprawnie i szybko wdrożyć oba rozwiązania.

Prezes Zarządu at Uniwers.com | + posts

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.