fbpx

Produkcja w dobrych rękach – konferencja online

W terminie 27 maja – 2 czerwca godz. 11.00 ruszamy z cyklem konferencji  poświęconych tematyce zarządzania produkcją w systemie ERP.  Zarezerwuj zatem czas, bo warto  zapoznać się z nowoczesnymi narzędziami Comarch do zarządzania produkcją. Wszystkie materiały dla osób, które zarejestrują się udostępnimy nieodpłatnie.

Co roku spotykaliśmy się z Wami w największych miastach w Polsce Wrocławiu, Krakowie, Warszawie.  W tym roku w związku z pandemią zmieniliśmy formułę konferencji na online.  Jednak tematyka mimo zmienionej formuły  zainteresuje wszystkie osoby na co dzień zajmujące się zarządzaniem produkcją. Konferencja jest bowiem dedykowana  do właścicieli, członków zarządu, menadżerów odpowiedzialnych za produkcję. Oczywiście głównym tematem są możliwości systemu informatycznego Comarch ERP XL (więcej informacji o tym systemie znajdziecie na stronie www.erpxl.com.pl) oraz liczne moduły oraz aplikacje w pełni z nim współpracujące jak chociażby Comarch MES. Wszystkie te możliwości poznacie Państwo w pigułce w kilku godzinnej konferencji, na którą już dziś serdecznie zapraszamy!

Podczas całego cyklu konferencji skupimy się na zarządzaniu całym precesje produkcji. Zaczynając od przygotowania, planowania aż do rejestracji różnych operacji m.in. na hali produkcyjnej. W oparciu o przykłady opowiemy o idei Przemysłu 4.0. oraz w jaki sposób firmy wykorzystują technologię  loT  a także sztuczną inteligencje w procesach produkcyjnych.

 

Prezes Zarządu at Uniwers.com | + posts

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.