fbpx

Program Optima dla biur rachunkowych

Dlaczego klienci polecają program Comarch Optima?

Spośród dostępnych na rynku programów do prowadzenia biura rachunkowego zdecydowaliśmy się na wybór systemu COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych – mówi Krzysztof Fornal  z  Kancelarii Księgowych Sp. z o.o.

Profil naszej działalności to kompleksowa obsługa prawno-podatkowa firm, spółek oraz instytucji. To co wyróżnia naszą kancelarie to obsługa dofinansowań i refundacji wynagrodzeń z PFRON a także prowadzenie szkoleń  z zakresu BHP i pomoc klientom w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej. Działając na mocno konkurencyjnym rynku usług księgowych potrzebowaliśmy rozwiązania, które wyróżni naszą kancelarię, a także zautomatyzuje księgowanie dokumentów.

Spośród dostępnych na rynku programów do prowadzenia biura rachunkowego zdecydowaliśmy się na wybór systemu COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych. To co wyróżnia rozwiązanie COMARCH na tle konkurencji to moduł Biuro Rachunkowe – który umożliwia seryjne wykonywanie operacji, a także pozwala na weryfikację czasu pracy przeznaczanego na poszczególnych klientów biura. Dodatkowo naszą uwagę zwrócił Bi Point Menadżer intuicyjne narzędzie do raportowania i analiz.  

W decyzji o wyborze systemu COMARCH ERP Optima utwierdził nas partner COMARCH firma UNIWERS.COM, która zademonstrowała nam dodatkowo takie rozwiązania jak COMARCH HRM  czy COMARCH ERP XT – rozwiązanie dzięki któremu nasi klienci nie posiadający żadnego programu do fakturowania mogą korzysta z profesjonalnego rozwiązania  a dokumenty automatycznie księgują się w odpowiednich rejestrach. 

Rekomendujemy system COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych dzięki któremu wyróżniamy się na tle konkurencji, a także współpracę  UNIWERS.COM https://uniwers.com/

Comarch Optima to nie tylko program do kadr i płac czy księgowości!

System Comarch Optima posiada wiele różnorodnych funkcjonalności pasujących do różnych branż i specyfik biznesów. Pozwala na obsługę różnych procesów biznesowych oraz ich optymalizację.

Każdy potencjalny klient może bez problemu pobrać i testować demo Comarch ERP Optima przez 60 dni za darmo. Dzięki temu można łatwo sprawdzić możliwości tego systemu przed zakupem. Aby poznać inne referencje zachęcamy do przeczytania tego artykułu: Comarch Optima opinie.