fbpx

Comarch Cloud

Twoja firma może skorzystać z polskiej chmury – Comarch Cloud!
Comarch jest rodzimym przedsiębiorstwem, co gwarantuje, że serwery oraz Twoje dane są przechowywane i przetwarzane w Polsce. Otrzymujesz wsparcie w ojczystym języku. Nasze aplikacje “na żądanie” – oferowane w formie SaaS – są tworzone i nadzorowane przez polskich ekspertów, zawsze w zgodzie z polskim prawem. Odkryj innowacyjne oprogramowanie, które pomaga w zarówno typowych, jak i unikalnych procesach biznesowych. Ekspresowe implementacje, płatności w modelu subskrypcyjnym, bezproblemowa obsługa, oraz działanie zawsze na aktualnym oprogramowaniu.

Comarch Cloud

Poznaj rozwiązania Comarch Cloud

Comarch Cloud to wiele różnych aplikacji oraz programów dostępnych w bezpiecznej, polskiej chmurze dla firm. Poniżej prezentujemy Wam najważniejsze z nich:

Comarch Cloud dla firm

Comarch ERP XT

Comarch ERP Optima

Comarch ERP XL

Comarch DMS

Rozwiązania Comarch Cloud dla wszystkich!

Hosting

IBard

BI Point

Apfino

Chmura Comarch dla księgowych i kadrowych

Moje biuro rachunkowe

E-sprawozdania

HRM

TNA

Comarch Cloud dla e-commerce

E-sklep

Wszystko.pl

Shipping

E-sale

Aplikacje i rozwiązania chmury Comarch

Hosting

Usługa hostingowa Comarch to spersonalizowane, wszechstronne podejście skrojone na miarę unikatowych potrzeb naszych Klientów, składająca się z platformy sprzętowej zlokalizowanej w centrum danych Comarch oraz dzierżawy niezbędnych licencji od zewnętrznego dostawcy systemu operacyjnego Windows Server, cena nie obejmuje licencji na dostęp RDP i SQL dla maszyn wirtualnych z tym systemem operacyjnym. Zapewnione są również dodatkowe usługi zarządzania i operacyjne, takie jak publiczne adresy IP, tunele S2S VPN i zdalny dostęp VPN dla użytkowników.

Comarch Cloud

IBARD

Comarch IBARD stanowi zaawansowaną usługę zapewniającą możliwość backupu online, a także bezpieczne składowanie i dzielenie się rozmaitymi typami danych. Oprócz tworzenia kopii bezpieczeństwa dla baz danych MS SQL i PostgreSQL, program oferuje funkcję backupu dla dokumentów i katalogów przechowywanych na stacjach roboczych lub dostępnych poprzez protokoły FTP i SMB w sieci. Intuicyjny i regulowany mechanizm tworzenia zadań kopii zapasowych umożliwia personalizację harmonogramu przesyłania danych do autoryzowanej Chmury Comarch. Aplikacja umożliwia również współdzielenie dokumentów z opcją zabezpieczenia dostępu przez hasło lub wygenerowany klucz kryptograficzny.

BI Point

To propozycja dla małych i średnich przedsiębiorstw, które pragną sprawnie i bezproblemowo przeprowadzać analizy swoich danych zgromadzonych w systemach ERP, niezależnie od tego, czy używają oprogramowania Comarch ERP czy innego. W skład tego pakietu wchodzi dostęp do schematów analitycznych, obejmujących: obszar handlowy, procesy płatnicze, zarządzanie logistyczne.

Predefiniowane raporty i pulpity nawigacyjne umożliwiają menedżerom i właścicielom firm codzienną analizę sprzedaży i zakupów, zarządzanie należnościami i zobowiązaniami, zarządzanie rentownością według działu i regionu, monitorowanie czasu pracy pracowników, listy płac i zapasów.

BI Point

Apfino

Apfino to platforma zaprojektowana do kompleksowego zarządzania finansami przedsiębiorstwa. Przedsiębiorcy uzyskują tu dostęp do szerokiego spektrum usług, mających na celu wsparcie finansowej płynności ich działalności. Proces rejestracji na platformie nie wiąże się z żadnymi opłatami, a interakcja z dostępnymi opcjami finansowymi jest zrozumiała i komfortowa. Obecnie możliwe jest zlecanie windykacji zaległych faktur lub finansowanie zaległych faktur za pomocą usług faktoringowych. Platforma stale się rozwija i w niedalekiej przyszłości dostępne będą kolejne usługi dla firm.

Apfino

Moje biuro rachunkowe

Faktury można wystawiać i wysyłać do księgowego z poziomu smartfona.
Comarch MOJE BR to darmowy program do fakturowania i komunikacji z księgową. Wystarczy szybki rzut oka na aplikację desktopową, aby dowiedzieć się o aktualnym stanie płatności w firmie. Możesz dodać dokumentację wydatków do oprogramowania, robiąc zdjęcie faktury. Ta bezpłatna aplikacja do fakturowania jest przeznaczona dla małych firm i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, które potrzebują mobilnego narzędzia do fakturowania i wprowadzania dokumentów wydatków, aby odnieść sukces i zmaksymalizować oszczędność czasu.

moje biuro rachunkowe

E-sprawozdania

Comarch e-Sprawozdania Standalone to narzędzie umożliwiająca dużym firmom, MŚP, mikroprzedsiębiorstwom, organizacjom pozarządowym, podmiotom prowadzącym skonsolidowaną sprawozdawczość finansową oraz emitentom papierów wartościowych sporządzanie i zarządzanie elektronicznymi sprawozdaniami finansowymi zgodnie z najnowszymi zaleceniami Ministerstwa Finansów. Oferuje elastyczność pracy nad e-sprawozdaniami finansowymi niezależnie od wykorzystywanego systemu ERP. Informacje potrzebne do stworzenia raportów mogą być importowane z arkuszy kalkulacyjnych, pliku JPK_KR, lub w razie potrzeby, wprowadzane manualnie.

Comarch TNA

Comarch TNA to zaawansowany system przeznaczony do monitorowania i zarządzania czasem pracy, delegacjami, urlopami oraz innymi aspektami związanymi z zatrudnieniem w przedsiębiorstwie. Narzędzie Comarch TNA (Time and Attendance) funkcjonuje dzięki synergii urządzeń Comarch TNA Gateway/Comarch TNA Gateway Plus oraz dedykowanej aplikacji mobilnej i internetowej. System Comarch TNA pozwala na monitorowanie czasu pracy zarówno w biurze, jak i zdalnie, za pomocą kart zbliżeniowych, aplikacji na smartfony lub manualnego wprowadzania czasu rozpoczęcia i zakończenia pracy każdego dnia.  Poprzez elastyczne zasady ustalania grafików, menedżer ma możliwość opracowania planu pracy, który idealnie odpowiada na potrzeby jego zespołu. Dodatkowo, system zapewnia zgodność układanych harmonogramów z przepisami zawartymi w polskim Kodeksie Pracy.

tna

Shipping

Comarch Shipping to rozszerzenie funkcjonalności systemów Comarch ERP, umożliwiające interakcję z oprogramowaniem firm kurierskich w celu efektywnego przygotowania i procesowania listów przewozowych oraz zarządzania wysyłkami. Proces ten jest zautomatyzowany dzięki wykorzystaniu danych handlowych bezpośrednio importowanych z systemów Comarch ERP.

Funkcje oferowane przez Comarch Shipping obejmują:

  • Efektywne organizowanie procesu wysyłki oparte o dokumenty handlowe,
  • Pobieranie i drukowanie listów przewozowych dla organizowanych przesyłek,
  • Umożliwienie zamawiania usług kurierskich na określone adresy przedsiębiorstwa,
  • Minimizację ryzyka pomyłek ludzkich podczas ręcznego sporządzania dokumentów przewozowych,
  • Znaczne skrócenie czasu potrzebnego na realizację zleceń dotyczących wysyłek produktów.

Comarch e-Sale

Comarch e-Sale to przejrzysta usługa umożliwiająca łączność z renomowanymi platformami handlowymi, takimi jak Allegro, eBay, oraz Amazon.To innowacyjne narzędzie pozwala na eksponowanie produktów dostępnych w systemie Comarch ERP na wiodących platformach handlu internetowego. Wszystkie transakcje wynikające z ofert aukcyjnych są widoczne w panelu sterowania i dzięki głębokiej integracji z systemem ERP, są one automatycznie synchronizowane i przekazywane do odpowiedniego systemu w celu dalszego przetwarzania zamówienia.

Comarch e-Sale zapewnia dostęp do kompleksowego widoku wszystkich aukcji, włączając te utworzone bezpośrednio na platformach handlowych lub poprzez inne środki integracji. Aukcje te mogą być skojarzone z produktami z systemu ERP, co pozwala na automatyzację procesów zarządzania aukcjami, w tym aspektów takich jak strategia cenowa czy dostępność w magazynie.

e-sale