fbpx

Księgowość Comarch ERP Optima

księgowość-comarch-erp-optima

Prowadzenie księgowości w każdej firmie należy do jednych z najważniejszych rzeczy jaką muszą robić przedsiębiorcy i księgowi. Wszystkie rozliczenia i księgi powinne być prowadzone z najwyższą starannością, dokładnością oraz oczywiście zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Moduły księgowe w Comarch ERP Optima pozwalają prowadzić różne rodzaje księgowości i zawsze są dostosowane do aktualnie obowiązujących regulacji prawnych. To sprawia, że z roku na rok księgowość w Comarch ERP Optima prowadzi coraz więcej firm oraz biur rachunkowych.

Kluczowe cechy modułów do księgowości w Comarch ERP Optima

Dostępne moduły księgowe Comarch ERP Optima

FAQ - księgowość w Comarch ERP Optima

 • Czy mogę kupić każdy moduł księgowy osobno?

  Tak. Modułem wymaganym do prawidłowego działania pozostałych jest Kasa/Bank.

 • Co obejmuje księgowość w Comarch ERP Optima?

  Księgowość w Comarch ERP Optima obejmuje zarządzanie różnymi formami księgowości, w tym pełną księgowość kontową, Księgę Przychodów i Rozchodów (KPiR), ewidencję ryczałtową, a także szczegółową obsługę środków trwałych i wartości niematerialnych i prawnych.

 • Czy mogę za darmo przetestować moduły księgowe?

  Tak. Możecie bez problemu pobrać i za darmo uruchomić na 30 dni wersję demonstracyjną programu Comarch ERP Optima 

 • Czy Comarch ERP Optima jest zgodny z aktualnymi przepisami podatkowymi?

  Tak, system jest regularnie aktualizowany, aby zapewnić zgodność z obowiązującymi przepisami podatkowymi i rachunkowymi.

+ posts

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.