fbpx

Comarch ERP Optima Gdańsk

Jednym z najbardziej popularnych w Polsce programów dla firm jest Comarch ERP Optima. Gdańsk i Trójmiasto nie jest pod tym względem wyjątkowe. Ilość zadowolonych klientów korzystających z tego oprogramowania w województwie pomorskim stale rośnie. Podobnie sytuacja wygląda w przypadku autoryzowanych partnerów wdrożeniowych firmy Comarch S.A., którzy obsługują system Comarch ERP Optima.  Niestety nie wszyscy z nich posiadają wystarczająco szerokie doświadczenie oraz kompetencje aby z powodzeniem wdrażać to oprogramowanie w średnich i dużych firmach oraz w przypadku większych instalacji na wielu użytkowników. 

Comarch-ERP-Optima-Gdańsk

Program Comarch Optima w Gdańsku - obsługa i wdrożenia

Jeśli szukasz kompetentnego i wykfalifikowanego partnera Comarch ERP Optima w Gdańsku to jesteś we właściwym miejscu. Nasza firma od wielu lat zajmuje się obsługą, serwisem, wdrożeniami oraz szkoleniami z tego oprogramowania na terenie całego kraju. Na naszym koncie mamy już ponad 300 wdrożeń i zadowolonych klientów. Chcesz wiedzieć więcej o naszym doświadczeniu oraz referencjach? Zapraszamy do kontaktu oraz umawiania bezpłatnych konsultacji i prezentacji.

Gdańsk

Zaufany Partner Comarch ERP Optima - Gdańsk

Działając na rynku usług informatycznych (od prawie 20 lat) zdobyliśmy bardzo duże doświadczenie jako autoryzowany i certyfikowany Partner Comarch ERP Optima. Gdańsk jest jednym z tych miast, w którym posiadamy sporą liczbę zadowolonych klientów. Nasi pracownicy to bardzo kompetentny i interdyscyplinarny zespół osób, które potrafią zakończyć sukcesem nawet najtrudniejsze wdrożenia programu Comarch Optima. Oprócz konsultantów wdrożeniowych i programistów w naszym zespole są także projekt managerzy oraz inżynierzy czy informatycy z doświadczeniem i wiedzą z zakresu księgowości oraz płac i kadr. Posiadamy kilkadziesiąt różnych certyfikatów potwierdzających nasze kompetencje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już teraz!

Comarch-Partner