fbpx

Comarch Optima Warszawa - wdrożenia, szkolenia i serwis

Program Comarch ERP Optima jest wykorzystywany przez ponad 70000 firm we wszystkich województwach i większych miastach w naszym kraju. Warszawa będąc stolicą Polski jest również jej biznesowym centrum. Dlatego to tutaj ten system używany jest przez tysiące przedsiębiorstw z różnych branż i sektorów. Zyskując coraz bogatszą funkcjonalność zjednuje sobie coraz więcej zadowolonych klientów. 

Comarch Optima w Warszawie

Jednak jeszcze 5-7 lat, program Comarch Optima, wcale nie był tak popularny w Warszawie jak w innych częściach kraju np. Krakowie skąd pochodzi producent – firma Comarch S.A. Dynamiczny rozwój tego systemu oraz aplikacji z nim zintegrowanych z czasem zaczął przekonywać zarówno właścicieli przedsiębiorstw jak i firmy wdrażające program Comarch ERP Optima. Warszawa po kilku latach intensywnego wzrostu liczby klientów znajduje się na czele ilości instalacji.

Coraz częściej trafiają do nas firmy z Warszawy zainteresowane współpracą oraz naszymi usługami w zakresie programu Comarch Optima czyli wdrożeniami, szkoleniami oraz bieżącym serwisem. Pomimo tego, że nasza firma wywodzi się z innego miasta możemy (w sposób zdalny) świadczyć szybkie i skuteczne usługi związane z tym oprogramowaniem.

Program Comarch Optima Warszawa
Comarch ERP Optima Warszawa

Uniwers.com – Partner Comarch

Oddział Warszawa

ul. Elektoralna 13 lok. 121

00-137 Warszawa

tel. 22 101 44 19

Partner Comarch ERP Optima w Warszawie

Wzrost ilości klientów oraz instalacji sprawił również, że pojawiło się na tym rynku coraz więcej Autoryzowanych Partnerów Comarch. Warszawa stanęła w centrum zainteresowania firm zajmujących się wdrożeniami, serwisem i szkoleniami. Podobnie było w naszym przypadku. Nie każdy Partner Comarch Optima z Warszawy dysponuje odpowiednim doświadczeniem, kompetencjami, podejściem do klientów czy szybkim czasem reakcji. Dlatego też coraz więcej firm z tego rynku decyduje się na naszą obsługę gdyż zawsze stoi ona na najwyższym poziomie.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz aby nasze usługi miały nie tylko najwyższą jakość merytoryczną ale również były świadczone możliwie szybko. Istotnym dla nas jest także kompletny i interdyscyplinarny zespół. Chcemy łączyć pełnię kompetencji począwszy od wdrożeniowców i informatyków poprzez programistów aż po analityków oraz konsultantów biznesowych. Ważne aby Partner Comarch posiadał w swoich szeregach osoby znające i rozumiejące specyfikę księgową oraz płac i kadr. Wynika to z tego, że wielu klientów potrzebuje wdrożeń i szkoleń z Comarch ERP Optima właśnie w tym obszarze.

Comarch ERP Optima Warszawa
Program Optima

Uniwers.com – Partner Comarch Optima Warszawa

ul. Elektoralna 13 lok. 121

00-137 Warszawa

tel. 22 101 44 19

Comarch Optima Warszawa i inne miasta

Nasza firma jako wieloletni Partner Comarch swoje usługi świadczy również na terenie innych miast w Polsce. W tym momencie większość wdrożeń i szkoleń odbywa się zdalnie więc nie ma znaczenia miasto, z którego pochodzi klient. Oczywiście ze względu na lokalizację naszej firmy naszymi klientami są najczęściej lokalni przedsiębiorcy np. Comarch Optima – Wrocław i Wałbrzych oraz Legnica czy Jelenia Góra. Duże miasta to coraz silniejsze centra ekonomiczne. Dlatego właśnie nasze usługi zaczynam świadczyć w tych miastach. Comarch Optima – Warszawa, Kraków, Katowice oraz Poznań i Łódź. Zapraszamy do kontaktu oraz umawiania prezentacji na terenie obsługiwanych przez nas miast i całej Polski. Również w tym mieście działa znana nam kancelaria IT Warszawa, która specjalizuje się w prawie IT, umowach oraz sporach podczas projektów informatycznych.