fbpx

Program Comarch ERP Optima Poznań - wdrożenia i serwis

Program Comarch Optima to obecnie jeden z najbardziej popularnych systemów klasy ERP dedykowanych dla mikro, małych i średnich firm. Korzystają z niego dziesiątki tysięcy przedsiębiorców na terenie całej Polski. Nic dziwnego. Możliwości jakie oferuje oraz stały rozwój stawiają go w czołówce najlepszych programów dla firm.

Comarch Optima w Poznaniu

Wedle danych statystycznych obecnie już ponad 70 000 polskich firm korzysta z Comarch Optima. Poznań od wielu lat znajduje się w czołówce miast, w których znajduje się największa ilość klientów pracujących na tym programie. To rozwiązanie można spotkać w firmach o różnej wielkości i z najróżniejszych branż. Często wykorzystywany jest jako program księgowy lub kadrowo-płacowy w biurach rachunkowych. Takie też były początki tego programu. Potem stopniowo był rozwijany w kolejnych obszarach takich jak prowadzenie sprzedaży, magazynu, analityki biznesowej, obsługi klienta czy obiegu dokumentów. Po 20 latach stałego rozwoju oraz dostosowania do obowiązujących przepisów klient otrzymuje multi funkcjonalny system do zarządzania wszystkimi procesami przedsiębiorstwa czyli Comarch ERP Optima. Poznań jak i inne polskie miasta obfitują w firmy informatyczne zajmujące się wdrożeniami tego systemu. Jednak kryterium lokalizacyjne straciło na znaczenie przy wyborze najlepszej firmy wdrożeniowej. Dziś wdrożenia Comarch Optima w większości odbywają się zdalnie dlatego kluczowe są posiadane kwalifikacje oraz kompetencje zespołu wdrożeniowego.

Poznań
Comarch-erp-optima-poznań

Comarch Optima Poznań i inne miasta!

Przystępując do wyboru firmy realizującej wdrożenie programu Comarch ERP Optima, w naszej opinii, nie ma większego sensu aby sugerować się kryterium lokalizacji. Znacznie bardziej istotne są naszym zdaniem posiadane certyfikaty oraz doświadczenie firmy w danej branży, sektorze lub wielkości przedsiębiorstwa. Nasz zespół posiada wyższe wykształcenie nie tylko z zakresu informatyki ale również biznesowe. W połączeniu z doświadczeniem wdrożeniowym naszych konsultantów oraz wysokiej jakości komunikacją  nasi klienci otrzymują najwyższej klasy usługi wdrożeniowe i serwisowe wykonywane zawsze w możliwie krótkich terminach. Oczywiście nasze realizacje obejmują geograficznie większość dużych miast w Polsce czyli Warszawa, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk czy wspomniany już Poznań. Comarch ERP Optima wdrażamy również w wielu firmach mających swoje siedziby poza największymi aglomeracjami. Na swoim koncie posiadamy ponad 100 wykonanych wdrożeń oraz kilkadziesiąt referencji od zadowolonych klientów. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas oraz poznać możliwości programu Comarch Optima zachęcamy do umówienia bezpłatnej, zdalnej prezentacji. 

Comarch ERP Optima Poznań
Comarch-ERP-Optima

Podsumowanie

Rozważasz wdrożenie nowego programu w firmie i chcesz poznać możliwości jakie daje Comarch ERP Optima? Chcesz wdrożyć to rozwiązanie i szukasz pewnego i solidnego partnera wdrożeniowego? 

Zapraszamy do umawiania zdalnych prezentacji oraz pobierania wersji demo programu Comarch Optima. Zawiera on wszystkie istniejące moduły i pozwala na testowanie za darmo przez 60 dni. Przykładowe moduły, które można sprawdzić to np. Kasa/Bank i Faktury, Handel, Księga Podatkowa, Księga Handlowa, Kadry i Płace, CRM, Serwis, Business Intelligence. W zależności od potrzeb i specyfiki firmy można dostosować rodzaj wybranej instalacji lub prezentacji do własnych potrzeb. Wiedza i doświadczenie naszych konsultantów pozwolą na precyzyjny dobór modułów oraz potrzebnej ilości tak aby nie zwiększać niepotrzebnie kosztów wdrożenia oraz instalacji. Zdajemy sobie sprawę, że tego typu projekt wiąże się z kosztami oraz nakładami czasowymi dlatego duży nacisk kładziemy na początkowy etap konsultacji oraz analiz przedwdrożeniowych co pozwala uniknąć niepotrzebnych kosztów na dalszym etapie prac. Poniżej prezentujemy wam liczbę posiadanych przez nas certyfikatów wdrożeniowych w zakresie programu Comarch ERP Optima. Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu!