fbpx
Comarch Optima demo

Ostatnie testy COMARCH PPK

Wielu z Państwa pytało o aplikację COMARCH PPK. Z przyjemnością informujemy, że trwają ostatnie testy nad udostępnieniem aplikacji PPK i niedługo będzie  dostępna w sprzedaży.

Rozwiązanie wspomaga obsługę Pracowniczych planów kapitałowych i jest zintegrowane z modułem Kadry i Płace, zarówno Comarch jak i innych dostawców oprogramowania.

Aplikacja służy do ewidencjonowania danych użytkowników PPK naliczania i ewidencjonowania składek a następnie przesyłania do danej instytucji finansowej.  Comarch PPK umożliwi m.in. rejestr pracowników, rejestr wystąpień i przystąpień pracowników do PPK , a także ewidencje miesięcznych składek. To tylko niektóre z funkcjonalności, które już niebawem będą dostępne dla naszych klientów.  

Co jeszcze potrafi system Comarch Optima?

Najlepiej przekonać się samodzielnie gdyż bogata funkcjonalność w pełni zaspokaja potrzeby większości firm w Polsce. Z oprogramowania Comarch Optima korzysta ponad 70 000 firm z różnych branż. Zatem nie jest już wykorzystywane jako program płacowo-kadrowy czy księgowy ale także do prowadzenia gospodarki magazynowej czy usprawniania innych procesów w firmach.

Zapraszamy serdecznie do testowania najpopularniejszego programu dla firm w Polsce – Comarch Optima demo dostępne jest do pobrania poprzez naszą stronę, bezpośrednio od producenta firmy Comarch S.A.

Prezes Zarządu at Uniwers.com | + posts

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.