fbpx

Spotkanie dla użytkowników Comarch ERP Optima

26 listopada zapraszamy do udziału wszystkich użytkowników programu Comarch ERP Optima. Szósta już edycja konferencji to przede wszystkim dawka wiedzy o nowościach w programie Comarch ERP Optima. To również wymiana doświadczeń z praktykami czyli użytkownikami programu. 

Spotkania w formie konferencji online to świetna okazja do poznania nowych funkcji i planów rozwoju systemu. Formuła online świetnie sprawdziła się podczas ubiegłorocznej konferencji. Uczestniczyło w niej około 1500 osób.

Spotkanie dla użytkowników Comarch ERP Optima

Staraliśmy się aby oprócz wiedzy teoretycznej nie zabrakło również praktyki. Dlatego w spotkaniu często uczestniczą nasi Klienci. Dzielą się wiedzą praktyczną w zakresie rozwiązań i aplikacji Comarch ERP. Konferencja jest dedykowana dla właścicieli, pracowników oraz kadry kierowniczej. Zachęcamy również do udziału firmy, które dopiero szukają programu do zarządzania.

Spotkanie składa się z dwóch części głównej prezentacji oraz sesji tematycznych. Podzielonych na tematy związane z handlem i logistyka oraz księgowością i kadrami- płacami.

Jako pierwszy w prezentacji otwierającej wystąpi  Wiceprezes Zarządu Comarch i Dyrektor Sektora MPS, Zbigniew Rymarczyk. Tytuł tego niezwykle ciekawego wystąpienia to  „Moment Nokii”. Kolejne panele to przede wszystkim nowości funkcjonalne w programie Comarch ERP Optima. Podczas spotkania zaprezentujemy również Comarch sPrint. Innowacyjne rozwiązanie dla wydruków oraz pokażemy jak efektywnie pracować na programie  Comarch ERP Optima. Z kolei zmiany w przepisach omówią dla Państwa doradcy z Taxpoint.

Zapraszamy do zapoznania się z Agendą i Rejestracji.

Prezes Zarządu at Uniwers.com | + posts

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.