fbpx

comarch erp optima

12 grudnia o godzinie 11.00  zapraszamy na szkolenie online, podczas którego będziemy mówić o zmianach w przepisach. Przełom 2019 oraz 2020 to czas zmiany w strukturze JPK. Oraz kolejne nowości w Pracowniczych Planach Kapitałowych. Szczegółowo omówimy je podczas szkolenia. Nie zabraknie także informacji na temat Białej Listy Podatników VAT oraz e-sprawozdań.

Podczas szkolenia online eksperci z Comarch omówią zmiany prawne, które czekają na przedsiębiorców głównie w pierwszej połowie 2020 roku. Wyjaśnią jak będzie wyglądała nowa struktura plików JPK – Vat. Oraz jakie grożą sankcje za niepoprawienie pliku.

Istotne jest to, że nowe przepisy dotyczyć będą każdej firmy. Począwszy od mikroprzedsiębiorstw a skończywszy na dużych i średnich firmach.  Omówimy również z czym wiąże się rejestr podatników w Białej Liście VAT.

Jakie będą konsekwencje jeśli nie zweryfikujemy naszego kontrahenta z listą. Zmiany te omówimy w kontekście programu informatycznego Comarch ERP OPTIMA., który już teraz jest na nie gotowy.

Zarejestruj się !