fbpx

Aplikacja mobilna dla handlowców

Sprawne zarządzanie zespołem handlowców to dla niejednego menadżera spore wyzwanie. Planowanie wizyt, optymalizowanie tras i jednocześnie presja ciągłego zwiększania zysków. Istny zawrót głowy i szybka recepta na wypalenie zawodowe.  Czy w czasach ostrej konkurencji i pod presją czasu jest jakiś sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Zachęcamy do obejrzenia filmu o najnowszych możliwościach Comarch Mobile.

Comarch Mobile to aplikacja, która ułatwia codzienną pracę menadżerów i dyrektorów handlowych. Dzięki responsywności dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetla, co umożliwia  pracę zarówno na tablecie, smatfonie czy notebooku. Dzięki wbudowanemu komunikatorowi handlowcy pozostają ze sobą w kontakcie, a kierownik sprzedaży w łatwy sposób śledząc ich trasy może planować wizyty u klientów bądź je przeplanowywać. 

Działanie z programem Comarch Optima 

Aplikacja Comarch Mobile współpracuje z programem Comarch Optima. Handlowiec, który rejestruje zamówienie w tym samym momencie przesyła je do centrali. Jest ono od razu widoczne w programie Comarch Optima. Dodatkowo każdy z handlowców może podejrzeć w dowolnym momencie przeterminowane płatności i zablokować transakcje, ewentualnie pobrać płatność na miejscu u klienta. Aplikacja Comarch Mobile daje ogromne możliwości zarządzania pracą handlowców, ponieważ automatyzuje ich pracę i optymalizuje działania. 

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym prezentujemy działanie aplikacji Comarch Mobile.