fbpx

Link do szybkiej płatności na fakturze

Użytkownicy programu Comarch ERP Optima mogą korzystać z nowej usługi jaką jest dostęp do linku z szybką płatnością. Usługa jest dostępna na platformie Apfino i w pełni darmowa dla osób pracujących na programie Comarch ERP Optima.

Użytkownicy programu Comarch ERP Optima sami generują link do płatności.  Tak naprawdę  automatycznie podczas tworzenia faktury sprzedażowej. Wymagane jest jednak wcześniejsze założenie konta na platformie Comarch Apfino. Jeśli użytkownik generuje link a nie posiada konta na Comarch Apfino ma możliwość stworzenia linku dla wybranych faktur na tak zwane żądanie. Na takiej fakturze link dodawany jest automatycznie. Odbiorca faktury klikając na link wybiera swój bank i płaci zobowiązanie. Natomiast wystawca faktury środki za fakturę otrzymuje do 15 minut. Usługę szybkiej płatności realizuje operator Blue Madia.

Dlaczego warto skorzystać z usługi? Usługa jest darmowa za przelew płaci odbiorca faktury. Należności  wpływają na konto  wystawcy faktury szybkim przelewem.  Link przyspiesza i upraszcza wykonanie płatności od razu, przyśpiesza spłatę należności.

 

 

Dyrektor Handlowy at Uniwers.com | + posts

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.