fbpx

Działy HR stawiają na program Comarch ERP Optima

W świetle zmieniających się przepisów prawa dla wielu klientów ogromne znaczenie ma zgodność programu z bieżącymi zmianami. Firma z branży HR ASTRA GRUPPE  która zdecydowała  się na  programu Comarch Optima podkreśla, że jest to  nie tylko  nowoczesny program. Ale przede wszystkim taki, który pozwala na prowadzenie firmy w oparciu o najnowsze trendy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa.

ASTRA GRUPPE SP. z o.o z siedzibą w Katowicach zajmuje się szeroko pojętym outsourcingiem pracowników. Nasze działania w zakresie HR dla firm polegają na rekrutacji i doborze pracownika do odpowiedniego stanowiska pracy po działania związane z rozliczaniem i odprowadzaniem składek do ZUS. Ponadto nasz zespół wysoko wykwalifikowanych doradców weryfikuje aktualne przepisy
w odniesieniu do spraw pracowniczych oraz zapewnia aktualne badania lekarskie, a także wymagane przepisami szkolenia z zakresu BHP. Firma ASTRA GRUPPE wspiera pracodawców również w obszarze rozliczania nieobecności i urlopów  oraz rozliczaniu listy płac pracowników. Rozwój firmy spowodował konieczność zmiany programu informatycznego w zakresie zarządzania jak i obsługi danych wrażliwych, do jakich niewątpliwie należą dane kadrowe i księgowe. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem szukaliśmy rozwiązania, które będzie aktualizowane o zmieniające się przepisy prawa. Istotne znaczenie miało dla nas również bezpieczeństwo w zakresie przechowywania danych pracowniczych. Takim rozwiązaniem okazał się dla nas program Comarch ERP Optima. W naszej opinii jest to nowoczesny program pozwalający na prowadzenie firmy w oparciu o najnowsze trendy zgodnie z aktualnymi przepisami prawa. Comarch ERP Optima umożliwia tworzenie obligatoryjnych sprawozdań finansowych oraz raportów dających szybką informację o kondycji finansowej spółki. Dzięki czemu mamy możliwość realizowania celów związanych z podejmowaniem decyzji ekonomicznych.

Referencje Comarch ERP Optima
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com | + posts

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.