fbpx

Twoja firma się rozwija a Ty szukasz nowych rynków. Coraz częściej myślisz jak zacząć sprzedawać w internecie. Mamy dla Ciebie propozycję. Trwają prace nad nową platformą Comarch wszytsko.pl. Oficjalna premiera zaplanowana jest na koniec roku.

Wszystko.pl to platforma sprzedażowa pod patronatem producenta Comarch. Nad jej rozwojem pracują najlepsi specjaliści od sprzedaży e-commerce. Już teraz można na niej rejestrować i dodawać oferty. Aby zacząć sprzedawać wystarczy zarejestrować konto sprzedawcy.

Ideą platformy jest pomoc tym firmom, które z różnych powodów nie zaczęły jeszcze sprzedawać w sieci. Z reguły główną  barierą, jaką podają przedsiębiorcy, są wysokie koszty wejścia. Do tego dochodzi również obawa natury informatycznej. Czy firma sobie poradzi z obsługą nowej technologii. Wychodząc naprzeciw tym obawom producent Comarch udostępnia platformę całkowicie bezpłatnie. Podkreślając, że priorytetem  jest tutaj sprzedaż towarów użytkowników Comarch ERP Optima. Producent nie pobiera opłat za prowadzenie konta oraz prowizji od sprzedaży. Odpowiedzią na obawy związane z użytkowaniem nowej technologii jest szereg filmów instruktażowych i samouczków. Dzięki nim łatwo i szybko użytkownicy zarejestrują oferty na platformie wszytsko.pl. Wartością dodaną platformy  wszytsko.pl jest łatwa integracja z programem Comarch ERP Optima,  BaseLinker, a także  przez Open API.

Jak zarejestrować się na platformie zobacz film