fbpx

Usługa windykacji w Comarch ERP OPTIMA

Zachowanie płynności finansowej to kluczowa kwestia w każdym biznesie. Bowiem zatory finansowe to bardzo niebezpieczna sytuacja dla wielu firm. Obecnie boryka się z nimi ponad 60% firm w Polsce. Użytkownicy programu Comarch ERP Optima mogą jednak spać spokojne. W programie jest już dostępna usługa windykacji polubownej.

Jeśli obecnie ponad 60% firm w Polsce ma problem z odzyskaniem należności. To trzeba zastanowić się czy warto tracić własne zasoby na odzyskanie pieniędzy. Zapewne czas poświęcony na samodzielne odzyskanie należności nie przełoży się na zysk firm. W efekcie zamiast realizować cele firmy skupimy się na pracy, której efekt trudno przewidzieć. Dlatego już teraz warto rozważyć opcje windykacji polubownej dostępnej w programie Comarch ERP Optima.

Dzięki bezpłatnej  platformie Comarch Apfino można zlecić odzyskanie przeterminowanych należności  profesjonalnym negocjatorom. W programie Comarch ERP Optima odzyskanie należności można zlecić jednym kliknięciem. Dzięki współpracy Comarch z firmą Kaczmarski Inkasa nie ponosimy ryzyka i opłat związanych ze startem. Opłaty naliczane są dopiero po skutecznym odzyskaniu należności. Wszelkie koszty związane z windykacją przenoszone są na dłużnika. Cały proces windykacji można na bieżąco śledzić zarówno w programie Comarch ERP Optima lub bezpośrednio platformie Apfino. Na użytkowników programów Comarch i platformy Apfino czekają specjalne warunki dotyczące współpracy.

Zobacz jak działa usługa windykacji.