fbpx
Comarch E-sklep

Handel internetowy od dawna przekroczył wskaźniki dwucyfrowe. Kto jeszcze nie sprzedaje w sieci być może powinien zastanowić się czy to może już nie ostatni moment. Konkurencja nie śpi a dane sprzedaży internetowej mówią same za siebie. Z myślą o firmach, które chciałyby zacząć przygodę z e-commerce przygotowaliśmy rozwiązanie Comarch e-sklep. Rozwiązanie współpracuje z programem Comarch ERP Optima. Wdrożenie Comarch e-sklep można również wykonać samodzielnie. W tym celu przygotowaliśmy szereg samouczków, filmów instruktażowych a także gotowych szablonów graficznych.

Wersje Comarch e-sklep we współpracy z programem Comarch Optima

W ofercie Comarch posiadamy aż cztery wersje e-sklepu. Każda z nich różni się między sobą funkcjonalnością. Wybór wersji zależy od preferencji użytkownika oraz charakteru prowadzonej sprzedaży internetowej. Pierwszą wersje stanowi Comarch e-sklep w wersji Light. Wersja ta skierowana jest do użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ecommerce. Nie posiadają również dużego asortymentu. W wersji tej można sprzedawać tylko do pięćdziesięciu produktów. Poza tym jednym ograniczeniem wersja Comarch e-sklep Light ma wszystkie funkcjonalności wersji Standard. Z kolei dla bardziej wymagających użytkowników Comarch przygotował e-sklep Enterprise.

Jeśli interesują Cię te i inne programy dla firm i moduły Comarch Optima – odwiedź nasz sklep internetowy!

Co więcej oferuje e-sklep Comarch?

Różnic miedzy wersją Comarch e-sklep Standard a Entreprise jest już sporo. Jak chociażby możliwość obsługi wielu walut czy dodania kilku kont bankowych. Zasadniczą różnicę stanowi jednak wyświetlanie cen w kwocie  netto. I tutaj powoli funkcjonalność Comarch e-sklep Enterprise przywodzi na myśl klasyczne B2B. Jest to czwarty i najbardziej zaawansowany Comarch e-sklep. W wersji B2B mamy możliwość przypisywania rabatów z programu Comarch ERP Optima. Umożliwia to mechanizm Comarch e-Sklep Sync. Oznacza to, że warunki handlowe przypisane do danego kontrahenta w programie Comarch ERP Optima przechodzą do Comarch e-sklep. Każdą z wersji Comarch e-sklep można samodzielnie przetestować we współpracy z demo Comarch ERP Optima.

Zachęcamy do zapoznania się z listą różnic między poszczególnymi wersjami Comarch e-sklep.

Darmowe szablony i pozycjonowanie

Poza funkcjonalnością kluczowy jest wygląd. Grafika oraz intuicyjny interfejs powinny przyciągać uwagę użytkownika. Dla użytkowników, którzy nie mogą samodzielnie przygotować grafiki pod e-sklep przygotowaliśmy darmowe szablony do pobrania. Grafikę e-sklepu można również  dowolnie modyfikować w edytorze CSS.  

Darmowe szablony

Oprócz tego Comarch e-sklep został wyposażony w szereg funkcjonalności umożliwiających pozycjonowanie. Takich jak przyjazne linki czy definiowanie tytułów podstron.

Aby ułatwić szyki start w samodzielnym wdrożeniu Comarch e-sklep przygotowaliśmy filmy instruktażowe i samouczki.

Jeśli planujesz sprzedaż w internecie zapraszamy do kontaktu.