fbpx
Comarch-ERP-Optima

System Comarch ERP Optima - wersja demo

System Comarch ERP Optima w wersji demo jest dostępny na rynku od kilkunastu lat. Już po kilku latach od powstania systemu regułą stała się konieczność publikowania wersji demonstracyjnej systemów. Comarch ERP Optima był jednym z nich. Wtedy jeszcze ten system nazywał się CDN Optima. Obecnie jest to najbardziej popularny system do zarządzania przedsiębiorstwem w Polsce. Korzysta z niego ponad 70 tysięcy polskich firm. W upowszechnianiu się tego systemu znacząco pomogła ogólnodostępna wersja Comarch Optima demo, którą można było pobierać ze strony producenta.

Dlaczego system Comarch ERP Optima?

Na początek warto odpowiedzieć na pytanie dlaczego używamy słowa “system” zamiast “program”. W końcu to oprogramowanie. Jednakże w przypadku klasy ERP zwykło się mówić o systemach. Nasi klienci najczęściej jednak używają sformułowania “program Comarch Optima demo”. 

Comarch ERP Optima zasługuje zdecydowanie na miano systemu do zarządzania firmą, ponieważ obsługuje w zasadzie wszystkie możliwe procesy biznesowe w firmach.

Potrzebne Ci jest jakiekolwiek wsparcie związane z tym programem? Wdrożenie, szkolenie czy bieżący serwis. Przeczytaj więcej na Comarch Optima – pomoc.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym systemie?

Zapraszamy do lektury o możliwościach funkcjonalnych. Kliknij w poniższy przycisk

Comarch Optima nowa wersja
Comarch-ERP-Optima
Comarch Optima opinie
Comarch-Optima-ERP-demo
preliminarz płatności optima demo
Comarch-BI-Point-demo
Business Intelligence Optima
Nowa wersja Comarch HRM

Comarch ERP Optima - demo na 60 dni za darmo!

W wersji demonstracyjnej system Comarch ERP Optima posiada praktycznie pełnię możliwości funkcjonalnych jak w przypadku pełnej/płatnej wersji. W ostatnich latach system ten był intensywnie rozwijany funkcjonalnie. Teraz bez żadnych przeszkód i kosztów można pobrać na swój komputer czy laptop i swobodnie testować przez dwa miesiące!

Najbardziej popularnymi modułami, które testują klienci są:

 • Faktury
 • Kasa/bank
 • Księga handlowa
 • Płace i kadry
 • Handel
 • Serwis
 • CRM
 • Księga podatkowa
 • Środki trwałe
 • Obieg dokumentów

Co ciekawe sama rdzenna funkcjonalność to tylko część możliwości systemu Comarch ERP Optima. Otoczony jest on wieloma współpracującymi aplikacjami takimi jak np.

 1. E-sprawozdania
 2. DMS
 3. Opis analityczny
 4. Comarch PPK
 5. HRM
 6. Aplikacja mobilna dla handlowców
 7. Business Intelligence
 8. BI Point
 9. Mobilne zarządzanie
 10. E-sklep
 11. Wszystko.pl

Jak widzicie możliwości jakie daje system Comarch ERP Optima są olbrzymie oraz daleko wykraczają poza możliwości oprogramowania płacowo-kadrowego czy księgowego i warte przetestowania. Dlatego też producent – krakowska firma Comarch S.A. – udostępnia możliwość bezpłatnych testów każdej z tych aplikacji w formie wersji demo. Dodatkowe informacje znajdziecie także tutaj https://optima-demo.com.pl/program-optima-demo. Comarch ERP Optima możecie pobrać klikając w poniższy przycisk.

Comarch ERP Optima – pobierz (download) wersję demo

Dodatkowe informacje o programie Comarch Optima

System Comarch ERP Optima zbiera pośród klientów coraz lepsze opinie. Możecie je przeczytać w osobnym artykule. W tym momencie korzysta już z niego ponad 70 tysięcy polskich firm. Co stawia Optimę w gronie najpopularniejszych systemów klasy ERP w Polsce. Dodatkowo ponad 90% klientów jest zadowolonych z użytkowania tego systemu i poleca go innym firmom.

Zastanawiacie się pewnie również ile tak na prawdę kosztuje system Comarch ERP Optima. W celu dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Ceny Comarch ERP Optima można sprawdzić w cenniku.

Jeśli szukacie innych informacji lub aktualności dotyczących tego systemu ERP zapraszamy do lektury innych artykułów, z których dowiecie się dużo więcej na temat najnowszych wersji, aktualizacji oraz ciekawostek i wydarzeń. Pobierz demo już dziś i testuj dowolnie, za darmo przez dwa miesiące lub dłużej (czas trwania wersji demonstracyjnej mierzony jest rozpiętością dokumentów, a nie datą instalacji.

+ posts

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.