fbpx

Polska chmura aplikacji dla firm od Comarch

Firma Comarch S.A. od wielu lat intensywnie rozwija swoje rozwiązania oraz aplikacje online w chmurze. Wszystkie z nich utrzymywane są na serwerach krakowskiego producenta. To ważne ponieważ dane klientów z Polski przetwarzane są w naszym kraju, a nie za granicą.  Dlaczego warto wybrać polską chmurę aplikacji dla firm od Comarch? W tym artykule postaramy się przybliżyć Wam odpowiedź na to pytanie. Jeśli chcecie samodzielnie przetestować demo online Comarch ERP Optima lub zamówić wersję online po prostu kliknijcie w przycisk.

polska-chmura-dla-firm-Comarch

Aplikacje dla firm online w polskiej chmurze Comarch

Oprócz systemów klasy ERP jak Comarch ERP Optima czy ERP XL, firma Comarch udostępnia w chmurze także wiele innych aplikacji. Poniżej znajdziecie pełną listą programów oraz aplikacji z których korzysta już ponad 35000 firm w całej Polsce. Jeśli macie jakiekolwiek pytania skontaktujcie się z nami już dziś!

comarch-kampania-chmura-ksiegowa-optima-01

Polska chmura Comarch - najważniejsze aplikacje dla firm

Lista aplikacji dla firm dostępnych w polskiej chmurze Comarch S.A. jest dość długa i obejmuje bardzo wiele różnych rozwiązań i programów. Oto lista najważniejszych z nich:

 

Comarch ERP Optima to obecnie najbardziej popularny program dla firm w Polsce. Obecnie korzysta z niego ponad 70000 polskich przedsiębiorców. Z tego spora część używa wersję online tego oprogramowania. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o możliwościach tego oprogramowania przeczytaj więcej…

Comarch-ERP-Optima

Comarch ERP XL

System informatyczny Comarch ERP XL to rozwiązanie dla średnich i dużych firm o dużych wymaganiach funkcjonalnych. Oprócz klasycznych modułów posiada także funkcjonalność obsługi produkcji i magazynu wysokiego składowania. Jeśli interesuje Cię ten system przeczytaj na jego temat więcej…

Comarch ERP XT

Oprogramowanie do fakturowania, sprzedaży oraz księgowości stworzone od podstaw w wersji online. Dostępne jest dla użytkownika zarówno przez przeglądarkę jak i aplikację mobilną na smartfony. Program ten jest stale rozwijany i dostosowywana do przepisów prawa. Więcej…

Comarch_ERP-XT

E-sklep

Comarch E-sklep to rozwiązanie e-commerce w pełni zintegrowane ze wszystkimi systemami Comarch ERP. W prosty sposób umożliwia sprzedaż online posiadanych produktów w magazynie. Comarch e-sklep posiada wszystkie najważniejsze funkcjonalności jakie powinien posiadać profesjonalny i skuteczny sklep internetowy.

e-sklep

Comarch E-sale

Comarch E-sale to aplikacja umożliwiająca prowadzenie aukcji internetowych na najbardziej popularnych portalach aukcyjnych w Polsce. W pełni zintegrowane narzędzie z Twoim systemem informatycznym Comarch ERP pozwala na szybką i efektywną sprzedaż produktów Twojej firmy w Internecie.

e-sale

Comarch Shipping

Comarch Shipping umożliwia łatwe i szybkie wystawianie listów przewozowych dla wielu firm kurierskich. Dzięki temu możesz znacznie bardziej efektywnie prowadzić wysyłkę przesyłek do swoich klientów.

OCR

Comarch OCR to aplikacja służąca do rozpoznawania znaków i przetwarzania dokumentów na wersje elektroniczne. Wystarczy skaner, a Comarch OCR wprowadzi dowolny dokument do systemu Comarch ERP w wersji elektronicznej. Bardziej szczegółowe informacje znajdziesz tutaj…

Comarch-OCR

DMS

Comarch DMS to wyjątkowa aplikacja i rozwiązanie pozwalające w efektywny sposób zarządzać obiegiem elektronicznych dokumentów w firmie. Więcej informacji znajdziesz tutaj…

System Comarch DMS

HRM

Comarch HRM to wyjątkowa na polskim rynku aplikacja pozwalająca na prowadzenie wielu procesów kadrowych. Zgłaszanie urlopów, delegacji, planowanie grafików oraz ewidencja szkoleń i oceny pracowniczej to tylko kilka z wielu możliwości funkcjonalnych. 

comarch-hrm-demo

TNA

Comarch TNA to aplikacja online pozwalająca na wygodną i przejrzystą rejestrację czasu pracy w firmie. Dzięki czytnikom kart zintegrowanych z aplikacją dane od razu pojawiają się w naszej aplikacji.

Grafiki-mockup-TNA-1200x800-24072020

BI Point

Comarch BI Point to unikalna na rynku polskim aplikacja służąca do analizy danych biznesowych zawartych w Twoim systemie informatycznym. Co ciekawe współpracuje ona nie tylko z systemami Comarch ERP ale również z innymi programami konkurencyjnymi.

Zdalna-analiza-danych

IBard

Comarch IBard to jedna z najstarszych aplikacji tego producenta rozwijana od wielu lat. Pozwala ona na łatwe zabezpieczenie danych firmowych oraz prywatnych w polskiej chmurze. Takie rozwiązanie pozwala zachować pełne bezpieczeństwo Twoich plików.

comarch ibard
+ posts

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.