fbpx

Polska chmura dla firm

Rozwiązania chmurowe jeszcze kilka lat temu postrzegane przez przedsiębiorców z pewną dozą nieufności. Dzisiaj dla wielu stały się rozwiązaniem, które tak naprawdę pozwala prowadzić biznes. Z uwagi na sytuacje związaną z pandemią przedsiębiorcy  przedefiniowali sposób prowadzenia biznesu. Koniecznością okazała się praca zdalna. Dzisiaj już nie z biura, ale z każdego miejsca chcemy zarządzać firmą, co ważne na programie zgodnym z przepisami.

Jako jedna z pierwszych polskich firm informatycznych rozwiązania chmurowe do swoich programów wprowadził Comarch. Dzisiaj na rozwiązaniach chmurowych Comarch pracuje ponad 25 tysięcy firm w Polsce. O tym, że polska chmura dla firm ma się dobrze świadczy również 1 miejsce dla Comarch w raporcie Computerworld TOP 200.

Chmura Comarch czy wersja stacjonarna?

Pytanie przed jakim staje wielu przedsiębiorców. Odpowiedz tak naprawdę zależy od kilku czynników. Pierwszy z nich to koszt zakupu oprogramowania. Przy wersji lokalnej, stacjonarnej przedsiębiorcy zakup traktują wyłącznie przez pryzmat jednorazowej inwestycji. Nie biorą pod uwagę inwestycji w sprzęt, zabezpieczenia antywirusowe czy chociażby konieczność przedłużenia gwarancji. Przy wersji chmurowej w ramach miesięcznego abonamentu wszystkie te kwestie przestają absorbować przedsiębiorców.

Kwestie sprzętu, bezpieczeństwa oraz przedłużania gwarancji przerzucone zostają na dostawcę czyli Comarch. Co więcej w ramach miesięcznego abonamentu uzyskujemy dostęp do pomocy telefonicznej specjalistów Comarch. Jest to niewątpliwie wartość dodana do całego pakietu korzyści. Chmura w odróżnieniu od wersji stacjonarnej zapewnia nam mobilność, czyli możliwość prowadzenia biznesu z  dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Eliminuje wydatki związane z zakupem sprzętu i utrzymaniem całej infrastruktury. Zapewnia komfort związany z bezpieczeństwem danych.

Zdefiniuj Twoje oczekiwania biznesowe. My zaproponujemy rozwiązanie!

Którą chmurę wybrać?

Tak naprawdę decyzja o wyborze rozwiązania chmurowego powinna być podyktowana w zależności od potrzeb. Jeśli potrzebujesz prostego rozwiązania do wystawiania faktur sprzedaży, rejestrowania faktur kosztowych i rozliczania kontrahentów Comarch ERP XT będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Aplikacja z której możesz korzystać na dowolnym urządzeniu mobilnym umożliwi wystawienie dokumentu w 10 sekund.

Pobierz i przetestuj Comarch ERP XT 

Jeśli Twój biznes wymaga bardziej rozbudowanych narzędzi i tak naprawdę potrzebujesz zarządzać takimi obszarami jak magazyn, kadry i płace, Księgowość czy na bieżąco raportować wybierz Comarch ERP Optima . To program,  który nie tylko umożliwia wystawianie faktur i rejestrowanie kosztów. Pozwala na pełną kontrole magazynu a także rejestrowanie działań handlowych i prowadzenie kampanii sprzedażowych CRM

W naszej ofercie znajduje się również największy z systemów ERP tego producenta, a mianowicie Comarch ERP XL. Ten system także dostępny jest w chmurze czyli wersji online w pełnej funkcjonalności kompatybilnej ze wszystkimi aplikacjami współpracującymi. Zatem jeśli szukasz systeu do zarządzania mniejszą firmą możesz rozważyć Comarch ERP Optima lub XT. Jeśli jednak prowadzisz nieco większą firmę być może najlepszym rozwiązaniem będzie wersja w chmurze Comarch ERP XL

Jeśli nie wiesz jakie rozwiązanie wybrać określ swój potrzeby a my pomożemy Ci w wyborze.

 

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.