fbpx

Comarch ERP Optima - pomoc techniczna - zdalna

Potrzebna Ci zdalna pomoc techniczna  Comarch Optima?

Program Comarch ERP Optima posiada bardzo szerokie możliwości bogatą funkcjonalność. Niestety często zdarza się, że użytkownik zaczyna gubić się w różnych miejscach lub nie może znaleźć rozwiązania swoich problemów w konfiguracji. 

Niekiedy problemy te wynikają z niewłaściwego wdrożenia Comarch Optima, a czasami najnormalniej w świecie z kłopotów z odnalezieniem w gąszczu funkcji i okien. W takich sytuacjach przydaje się profesjonalna i fachowa pomoc. Comarch Optima wymaga szczegółowej znajomości. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w zakresie wdrożeń, szkoleń, a także obsługi i bieżącego serwisu programu Comarch ERP Optima w każdej branży. Posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów pracujących na module płace i kadry, handel, modułach księgowych, business intelligence i innych.

Kiedy najczęściej potrzebna jest zdalna pomoc techniczna w obsłudze Comarch ERP Optima?

Zazwyczaj trafiają do nas przedsiębiorcy, księgowi oraz osoby odpowiedzialne za płace i kadry w swoich firmach. Najczęściej potrzebna jest im pomoc przy Comarch Optima związana z prawidłową konfiguracją tego systemu oraz przeszkoleniem siebie lub pracowników. Wychodzimy na przeciw tym potrzebom dostarczając najwyższej jakości usługi wdrożeniowe i szkoleniowe. Następnie, krok po kroku, prowadzimy użytkowników po bogatych możliwościach programu Comarch ERP Optima. Wskazujemy sposoby na realizacje odpowiednich czynności oraz przyśpieszanie procesów biznesowych.

Pomoc - program-Comarch-ERP-Optima
Comarch Optima pomoc

Jak wygląda nasza zdalna pomoc techniczna w zakresie programu Comarch Optima?

W naszym zespole znajdziesz kompletne kompetencje związane ze wsparciem w użytkowaniu i rozwojem tego systemu. Naszym celem jest aby Twoja firma zyskała na wdrożeniu Comarch ERP Optima. W tym celu musimy w pełni zoptymalizować Twoje procesy biznesowe oraz nauczyć pracowników jak wykorzystać możliwości oprogramowania w bieżącej pracy. Pomoc zdalna w programie Comarch Optima możliwa jest dzięki wykorzystaniu rozwiązań do połączeń zdalnych oraz wideo konferencji. W ten sposób jesteśmy w stanie świadczyć wsparcie znacznie szybciej przy zachowaniu najwyższej jakości i skuteczności. 

Jakie usługi świadczymy?

  1. Wykonujemy analizy przed wdrożeniowe;
  2. Kompleksowo wdrażamy i optymalizujemy oprogramowanie pod katem procesów biznesowych firmy;
  3. Szkolimy pracowników z obsługi wszystkich modułów programu Comarch Optima
  4. Serwisujemy i obsługujemy oprogramowanie. To oznacza, że możesz do nas zadzwonić z dowolnym problemem związanym z Comarch ERP Optima. Pomoc uzyskasz tak szybko jak to będzie możliwe. Nasi specjaliści większość problemów rozwiązują od ręki. Niestety czasem wymagają one dodatkowego kontaktu z producentem;
  5. Programujemy dodatkowe funkcjonalności – jeśli potrzebujesz niestandardowych rozwiązań wykraczających poza możliwości programu Comarch Optima – stworzymy je dla Ciebie!
  6. Integrujemy – potrafimy połączyć wiele różnych rozwiązań i zewnętrznych systemów tak abyś dostał kompleksowe rozwiązania w każdym obszarze.
Czasem przydatny może być również dobry prawnik IT, który pomoże zabezpieczyć interesy klienta w trakcie realizacji dużych projektów i umów IT. Takiej osoby na razie nie ma w naszym gronie.