fbpx

Comarch ERP Optima online - prosta praca zdalna

Praca zdalna prosta i efektywna z wersją online Comarch ERP Optima.

Chcesz mieć możliwość efektywnej pracy z dowolnego miejsca na ziemi?

Comarch ERP Optima w wersji online to świetne narzędzie do pracy zdalnej dla przedsiębiorców i księgowych. Przeniesienie zarządzanie firmą, księgowości czy rozliczenia kadrowo-płacowe w dowolne miejsce na ziemi jeszcze nigdy nie było tak proste!

Możesz pracować w przeglądarce na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Specyfika Twojej firmy nie ma znaczenia. Do Twojej dyspozycji będą wszystkie moduły programu Comarch Optima począwszy od modułu kasa-bank, poprzez faktury, moduł handel, płace i kadry, księga podatkowa, księga handlowa, DMS, CRM, PPK, a także wszystkie inne aplikacje wchodzące w skład Comarch ERP 4.0 np. business intelligence, BI Point czy aplikacje mobilne. 

Poczuj wygodę związaną z możliwościami swobodnego przemieszczania się i pracy w różnych miejscach, a nie tylko w biurze.

Program-Comarch-ERP-Optima-online
Wersja online Comarch Optima

Jakie korzyści daje program Comarch Optima online?

Comarch Optima online świetnie sprawdzi się podczas pracy zdalnej, wyjazdów służbowych czy konferencji gdy nagle musisz mieć dostęp do danych. Wielu przedsiębiorców decyduje się na program Comarch ERP Optima w chmurze ze względu na chęć ograniczenia kosztów zakupu serwera. Korzyścią jest również ograniczenie wydatków na prąd oraz serwis urządzeń i serwera. To co potrzebujesz to jedynie komputer z dostępem do internetu. To wszystko! Możesz pracować!

Zwłaszcza ta pierwsza kwestia stała się niezwykle istotna w pierwszym kwartale 2020 roku gdy większość pracowników musiała lub chciała pracować bezpiecznie w domu.Niestety większość przedsiębiorstw w Polsce nie było gotowych na tego typu wydarzenie jak epidemia. Wszyscy nagle i w pośpiechu musieli organizować pracę swoich pracowników na innych zasadach i w inny sposób.

Wybierz program Comarch Optima online i ciesz się swobodą działania gdziekolwiek jesteś. Wersja SaaS (w chmurze) programu Comarch ERP Optima nie różni się praktycznie w żaden sposób od stacjonarnej wersji tego oprogramowania. 

Comarch Optima - praca zdalna
Optima w chmurze