fbpx

Program Comarch ERP Optima Katowice - wdrożenia, szkolenia i serwis.

Potrzebujesz pomocy w instalacji, konfiguracji lub większym wdrożeniu programu Comarch Optima w Katowicach?

Program Comarch ERP Optima wykorzystuje w Polsce ponad 70000 firm z różnych branż. System ten zyskał popularność w ostatnich 5 latach gdy okazało się, że jego stały rozwój funkcjonalny zaczyna deklasować konkurencję. Dbałość producenta o dostosowanie do obowiązujących przepisów prawa ma duże znaczenie dla księgowych oraz osób obsługujących płace i kadry. Dużą różnicę robią także aplikacje webowe oraz mobilne współpracujące z tym programem.

Comarch Optima w Katowicach

Z powyższych powodów klienci coraz częściej decydują się na wybór programu Comarch Optima. Katowice będące centrum i sercem Śląska stały się również istotnym punktem pod względem ilości instalacji systemu Comarch ERP Optima. Ekonomiczny rozwój regionu przyśpieszył w ostatnich miesiącach. W ślad za nim podążyła też informatyzacja przedsiębiorstw. Bliskość lokalizacyjna centrali producenta jaką jest Kraków – sprawiła, że już na wczesnym etapie rozwoju programu, klienci ze śląska posiadali go znacznie częściej niż w innych regionach kraju.

Comarch Optima Katowice
Program Comarch ERP Optima Katowice

Zaufany Partner Comarch Optima w Katowicach

W każdym obsługiwanym przez nas regionie rośnie liczba klientów oraz firm wdrożeniowych zajmujących się programem Comarch ERP Optima. Katowice nie są tutaj wyjątkiem. Zatem jak wybrać właściwą firmę wdrożeniową pośród dziesiątek różnych przedsiębiorstw informatycznych? Na co powinniście w szczególności zwrócić uwagę?

Siedziba firmy w dobie technologii zdalnych i internetowych nie ma aż tak dużego znaczenia jak kwalifikacje oraz szybkość działania. Dobrze byłoby abyście prześwietlili dokładnie referencje oraz jakie certyfikaty posiada konkretny Partner Comarch Optima. Katowice to duże miasto w Centrum dużej aglomeracji zatem i tak wielu wdrożeniowców nie dojeżdża bezpośrednio do klientów, a załatwia wielkość spraw zdalnie. Wśród naszych klientów coraz częściej znajdują się także firmy katowickie co bardzo nas cieszy. Chcesz kupić nowe moduły programu Comarch Optima czy może interesuje Cię już wdrożenie tego systemu. To ważne aby Twój nowo kupiony system informatyczny był prawidłowo oraz kompleksowo skonfigurowany tak by wspierać Twoją pracę. Jeśli szukasz tylko możliwości zakupu nowych modułów to koniecznie odwiedź nasz sklep internetowy. Potrzebujesz dodatkowych informacji? Czekamy na Twój kontakt.

Katowice
program optima katowice