fbpx

Program Comarch ERP Optima Łódź - wdrożenia, szkolenia i serwis

Szukasz wsparcia w zakresie programu Comarch ERP Optima w Łodzi?

Potrzebujesz szybkiego serwisu, szkolenia lub wdrożenia tego systemu?

Program Comarch Optima od wielu lat cieszy się dużą i stale rosnącą popularnością przedsiębiorców. Wszystko za sprawą bardzo szerokiej i ciągle rozwijanej funkcjonalności. Oprócz kilkudziesięciu różnych modułów system ten współpracuje z wieloma aplikacjami webowymi i mobilnymi, które są w pełni zintegrowane. To jednak sprawiło, że program ten nie należy do najtańszych na rynku. Właściciele firm, którzy jednak planują biznesy długofalowo wybierają program Comarch Optima. Łódź przez wiele ostatnich lat miała różne problemy gospodarcze i bezrobocie. To sprawiało, że często firmy wybierały znacznie prostsze i tańsze systemy ERP. Działamy także w zakresie innych większych systemów i w innych miastach jak np. w zakresie systemu Comarch XL Warszawa jest miastem, które rozwija się najszybciej. Dlatego też wymagania klientów rosną i często migrują na wyższe sytemy.

 

Program Comarch ERP Optima Łódź
Comarch Optima Łódź

Comarch Optima w Łodzi

W ostatnich kilku latach Łódź przeżywa okres ożywienia gospodarczego oraz rozwoju infrastruktury. Wzrost kapitału w przedsiębiorstwach sprawia, że osoby decyzyjne coraz częściej wybierają lepsze jakościowo systemy informatyczne w tym oczywiście Comarch ERP Optima. Łódź może nie jest miastem, w którym na tym systemie pracują tysiące firm jednak ta liczba ciągle zmienia się na korzyść tego rozwiązania. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub wsparcia w zakresie wdrożenia, serwisu czy szkoleń z Comarch Optima w Łodzi – zadzwoń do nas!

Zaufany Partner Comarch ERP Optima w Łodzi

Coraz większa ilość firm pracujących na programie Comarch Optima sprawiła, że w regionie pojawiło się więcej firm oferujących bieżącą obsługę i wsparcie oraz szkolenia czy wdrożenia Comarch Optima. Łódź leżąca w centrum Polski jest dziś dobrze skomunikowana zarówno z Warszawą, Poznaniem jak i Wrocławiem, w którym najczęściej działa nasza firma. Dlatego też w gronie naszych klientów coraz częściej pojawiają się firmy łódzkie. Dzisiejsze możliwości technologiczne sprawiają, że większość usług można świadczyć w pełni zdalnie. Począwszy od podstawowej konfiguracji programu Comarch Optima poprzez skomplikowane wdrożenia, aż do szkoleń i bieżącego serwisu oraz obsługi.

Partner Comarch w Łodzi – na co zwrócić uwagę?

Siedziba nie powinna być kryterium decydującym o wyborze Autoryzowanego Partnera Comarch Optima. W naszej opinii znacznie ważniejsze są posiadane certyfikaty z obsługi poszczególnych modułów oraz posiadane referencje i doświadczenie wdrożeniowe. Warto również zapytać o posiadanych konsultantów, wdrożeniowców oraz programistów by mieć pewność, że powierzamy wdrożenie Comarch Optima we właściwe ręce. Poznaj nasze kwalifikacje i kompetencje. Czekamy na kontakt!

Łódź
Łódź program optima