fbpx

Program Comarch ERP Optima Wrocław - wdrożenia, szkolenia i serwis

Program Comarch Optima od wielu lat zyskiwał sobie zaufanie klientów na terenie całej Polski. W ostatnich latach liczba klientów korzystających z tego rozwiązania wzrosła do ponad 70000. Krakowski producent – firma Comarch S.A. – intensywnie rozwija funkcjonalność systemu Comarch Optima. Wrocław to jedno z największych miast w Polsce jednak tutaj ten program przez wiele lat nie był aż tak popularny jak w innych częściach kraju.

Comarch Optima we Wrocławiu

Wiele zmieniło się na przestrzeni ostatnich 2-3 lat gdy przedsiębiorcy zaczęli dostrzegać siłę innowacyjności oraz bogatych rozwiązań funkcjonalnych tego programu.

Rosnąca liczba firm wykorzystujących program Comarch Optima sprawia, że potrzebna jest coraz większa ilość firm informatycznych świadczących usługi serwisu, wsparcia i wdrożenia. Nasza firma co prawda wywodzi się z Wałbrzycha ale ze względu na bliskość lokalizacyjną większość naszych klientów stanowi Wrocław. Comarch Optima to obecnie najbardziej rozbudowany program wspierający zarządzanie mikro, małymi i średnimi firmami. Dlatego my też doradzamy go przedsiębiorcom i naszym klientom.

System Comarch ERP Optima to nie tylko kilkanaście standardowych modułów do obsługi przedsiębiorstwa. To także wiele zewnętrznych aplikacji webowych i natywnych współpracujących z tym rozwiązaniem. W ten sposób otrzymujesz w pełni kompleksowe i komplementarne narzędzia do efektywnego zarządzania przedsiębiorstwem. Dowiedz się więcej o możliwościach Comarch Optima!

Comarch-ERP-Optima-Wrocław
Wrocław-Comarch-optima

 

Uniwers.com Sp. z o.o.

Partner Comarch Optima

ul. S. Leszczyńskiego 4
50-078 Wrocław

Telefon: 71 300 12 30

 

Zaufany Partner Comarch Optima Wrocław

Wrocław obfituje w różne firmy świadczące usługi wdrożeń, szkoleń oraz serwisu programu Comarch Optima. Jednak nie każdy Autoryzowany Partner Comarch dysponuje takimi samymi kwalifikacjami, doświadczeniem czy zespołem wdrożeniowym. Warto porównać również referencje oraz ilość wdrożeń w poszczególnej branży lub konkretnych modułów. Biorąc pod uwagę, że program Comarch ERP Optima składa się z kilkunastu różnych modułów, zdobycie dużego doświadczenia w każdym z nich wymaga wielu lat i skutecznych wdrożeń.

Zwłaszcza w księgowości oraz płacach i kadrach wymagana jest wiedza i zrozumienie tego typu tematów. Tylko w ten sposób wdrożenie może zostać przeprowadzone prawidłowo. Gdy wymagana jest integracja z innymi rozwiązaniami lub obsługa bardzo specyficznych rozwiązań branżowych, wówczas dobrze jest mieć w zespole dobrego programistę. Jako Partner Comarch z wieloletnim doświadczeniem Uniwers.com stworzył pełny zespół konsultantów, który potrafi kompleksowo wykonać każde wdrożenie. Potrafimy wdrażać Comarch Optima w każdym obszarze działalności. Począwszy od firm handlowych prowadzących małe magazyny i sprzedaż po zaawansowane wdrożenia płacowo-kadrowe w dużych firmach produkcyjnych czy handlowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kompetencjach i doświadczeniu? Zapraszamy do kontaktu!

Program-Comarch-Optima-Wrocław
Comarch-ERP-Optima

 

Uniwers.com Sp. z o.o.

Partner Comarch Optima

Oddział Wrocław

ul. S. Leszczyńskiego 4
50-078 Wrocław

Telefon: 71 300 12 30

 

Comarch ERP Optima - Wrocław, Wałbrzych i inne miasta

Tak jak już pisaliśmy program Comarch ERP Optima to rozwiązanie skutecznie wspierające przedsiębiorców w całym kraju. Dlatego też nasze usługi świadczymy w całej Polsce. Choć oczywistym jest, że w zakresie puli klientów Comarch Optima – Wrocław i Wałbrzych to najważniejsze miasta dla naszej firmy. Przez ostatnie lata prężnie działaliśmy również wśród firm województwa dolnośląskiego dlatego do grona naszych klientów często należą także firm z innych miast  jak Legnica, Kłodzko czy Lubin i Jelenia Góra. Należy pamiętać, że system ten dedykowany jest głównie dla firm zatrudniających do 50 użytkowników systemu informatycznego. Większe przedsiębiorstwa posiadające duże magazyny lub produkcję lepiej wspiera system Comarch XL.

Patrząc z tego punktu widzenia stało się dla nas oczywiste, że system ten świetnie sprawdzi się w każdego typu firmie i region nie ma tutaj najmniejszego znaczenia. Dlatego w zakresie tego programu postanowiliśmy działać na terenie całego kraju. Zatem jeśli potrzebujesz wsparcia w zakresie programu Comarch Optima – Kraków, Łódź, Katowice, Poznań i Warszawa to miasta, w których wdrażamy najczęściej. 

Co potrafi program Comarch Optima?

System ten składa się z kilkudziesięciu różnych modułów, które są w pełni ze sobą zintegrowane. Dzięki temu błyskawicznie otrzymujesz dane zawarte w innym miejscu oraz możesz prowadzić analizę procesów i biznesu. Począwszy od obsługi faktur, rozliczeń kasowych i bankowych poprzez uproszczoną oraz pełną księgowość po gospodarkę magazynową, sprzedaż oraz płace i kadry czy relacje z klientami. Tak w jednym zdaniu można streścić jakie obszary może skutecznie obsłużyć program Comarch ERP Optima. Jednak to nie wszystko! Oprócz wymienionych – standardowych modułów takich jak handel, serwis, CRM, księga handlowa czy płace i kadry – Comarch Optima posiada co najmniej kilkanaście aplikacji zintegrowanych z tym rozwiązaniem. W ten sposób klient otrzymuje kompleksowy system i rozwiązania do efektywnego zarządzania swoim przedsiębiorstwem. Do tych rozwiązań należy zaliczyć: DMS, PPK, OCR, BI, HRM oraz Mobile Sprzedaż i e-commerce. Dla wielu z was są to skróty znane. Innym osobom mogą zupełnie nic nie mówić. Nie zmienia to jednak faktu, że rozwiązanie to potrafi błyskawicznie usprawnić każdą firmę.

Comarch ERP Optima Wrocław