fbpx
Slide 1

Praca zdalna jest możliwa!

Zatrudnij do pracy zdalnej nowoczesne i innowacyjne rozwiązania informatyczne.

Slide 2

Pracuj gdzie chcesz.

Wykorzystaj aplikacje mobilne oraz oprogramowania online w przeglądarce.

Slide 3

Sprzedaj przez e-sklep.

Otwórz już dziś nowy kanał sprzedaży swoich produktów
i usług!

Otwórz już dziś nowy kanał sprzedaży swoich produktów i usług!

previous arrow
next arrow

Zacznij pracować zdalnie już dziś

O tym, że większość pracowników działów księgowych oraz kadr i płac może pracować zdalnie przy pomocy Comarch Optima online pisaliśmy już wcześniej. Program ten posiada pełne możliwości funkcjonalne takie jak stacjonarna wersja systemu Comarch ERP Optima i działa w pełni zdalnie przez przeglądarkę. Tym razem przybliżymy wam inne narzędzia, które ułatwią wam pracę zdalną z domu lub z dowolnego miejsca na ziemi. Podzieliliśmy możliwości systemów na różne specyfiki branżowe i typy rozwiązań:

Księgowość

Elektroniczny obieg dokumentów

Kadry i płace

Sprzedaż zdalna

 

Efektywna praca zdalna księgowości i biur rachunkowych

Nie potrzebujesz już pełnych szaf segregatorów na dokumenty! Wszystko możesz robić w pełni elektronicznie. Wystarczy przeskanować dokumenty lub zrobić ich zdjęcie aby następnie systemem OCR zaciągnąć je do swojego systemu księgowego. Nie koniecznie musi być to system Comarch ERP Optima gdyż rozwiązania OCR współpracują z wieloma różnymi systemami. Zdjęcia lub skany może wysłać do księgowego także klient. W ten sposób obsługa księgowa może odbywać się w pełni zdalnie. Nasi klienci – biura rachunkowe – najczęściej wykorzystują system SaldeoSmart, który z bardzo dużą dokładnością rozpoznaje dokumenty sprzedażowe. Nawet gdy dokument jest niższej jakości SaldeoSmart radzi sobie z nim bardzo dobrze.

Wybierz swój system OCR – SaldeoSmart lub Comarch OCR

Pełna automatyzacja księgowości jest w pełni możliwa dzięki wykorzystaniu możliwości systemów do optycznego rozpoznawania znaków. Wykorzystując schematy księgowań uzyskasz pełnię swobody i automatyzację pracy dzięki czemu zyskasz wiele czasu zwłaszcza w najgorętszych okresach w księgowości. 

księgowość-online
DMS-elektroniczny-obieg-dokumentów

System DMS – elektroniczny obieg dokumentów

Dzięki systemowi OCR możesz łatwo i szybko przekształcić dokumenty na wersję elektroniczną. Potem aby sprawnie nimi zarządzać możesz wykorzystać system Comarch DMS. Sprawne zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Możesz bez problemu zdefiniować hierarchię i schematy akceptacji poszczególnych spraw oraz obiegu dokumentów. W ten sposób nie potrzebujesz przekazywać ich fizycznie do dyrekcji czy Zarządu. Możesz to zrobić w pełni zdalnie.

System-Comarch-DMS

Łatwa i wygodna praca zdalna działu płac i kadr

Twój dział kadrowo-płacowy także może pracować w pełni zdalnej z dowolnego miejsca. Wykorzystując system płacowo-kadrowy Comarch ERP Optima w wersji online oraz rozwiązanie Comarch HRM umożliwisz swoim pracownikom pracę z dowolnego miejsca. Comarch HRM pozwala na zdalny przegląd grafików pracy, zgłaszania urlopów oraz delegacji. Ponadto umożliwia również ewidencję szkoleń, etapów rekrutacji oraz oceny pracowniczej. W ten sposób Twoi pracownicy nie muszą bezpośrednio spotykać się z przełożonymi by uzyskać zgodę na urlop lub sprawdzić swój grafik pracy. Jeśli potrzebna jest Ci pomoc zdalna w zakresie obsługi programu do płac i kadr Comarch Optima skontaktuj się z nami.

Comarch-HRM-online

Sprzedaż zdalna – sklep internetowy

Nie od dziś wiadomo, że kanał sprzedaży internetowej rozwija się bardzo dynamicznie w praktycznie każdej branży. Istotę i potrzebę posiadania takiej możliwości dystrybucji towarów, przedsiębiorcy dostrzegli w pierwszym kwartale 2020 roku. Wtedy też doszło do dużej epidemii i większość sklepów stacjonarnych musiała zostać zamknięta. Jedynym rozwiązaniem stała się sprzedaż zdalna.

Bez względu na to jakiego typu biznes prowadzisz możesz próbować sprzedawać w internecie. Klientom możesz również oferować swoje usługi. Wbrew pozorom sprzedaż szkoleń, ebooków czy innych usług jest jak najbardziej możliwa. Do tego potrzebujesz jednak wygodnej i łatwej w obsłudze platformy e-commerce. Takiej aby dobrze wyglądała także na smartfonach. Jeśli wybierzesz i wdrożysz właściwe rozwiązanie wówczas masz szansę na dodatkowy kanał sprzedaży. Niestety samo stworzenie sklepu internetowego to dopiero pierwszy krok. Później trzeba go jeszcze skutecznie wypromować.

wdrożenia-e-sklepów
e-sklep

 

Zdalna analiza danych z Comarch BI Point

Zyskaj dostęp do pełnych i przekrojowych danych oraz analiz biznesowych swojej firmy na dowolnym urządzeniu. Comarch BI Point łączy się bezpośrednio nie tylko z systemami Comarch ERP ale również kilkoma innymi popularnymi rozwiązaniami dostępnymi na rynku polskim. W łatwy i wygodny sposób uzyskasz dostęp do przejrzystych wykresów oraz informacji o swojej firmie.

Wyciągaj wnioski i podejmuj decyzje w dowolnym miejscu na ziemi oraz na każdym urządzeniu.

Zdalna-analiza-danych