fbpx

Comarch ERP Optima - obsługa i serwis programu oraz aktualizacje i asysta techniczna

Każdy z nas ma zainstalowane jakieś programy na swoim komputerze czy laptopie. Z niektórych tak jak np. Windows korzystamy od wielu lat i jesteśmy przyzwyczajeni do jego obsługi. Znamy na pamięć ustawienie przycisków i funkcji. Kiedyś jednak musieliśmy się przecież tego nauczyć. Podobnie jest z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem klasy ERP. Początki często bywają trudne dla użytkowników. Bogactwo funkcjonalne oraz mnogość informacji powodują, że można poczuć się zagubionym. Obsługa programu Comarch Optima na początku również może wydawać się skomplikowana. Jednak w istocie często wcale aż tak trudna nie jest. Dla tych klientów, którzy gorzej radzą sobie z tym programem świadczymy zdalny serwis. Comarch ERP Optima posiada kilkanaście różnych modułów z dziesiątkami i setkami różnych funkcji. Wspieramy naszych klientów poprzez usługę profesjonalnej asysty technicznej. W jej ramach wykonujemy między innymi aktualizacje Comarch ERP Optima do najnowszej wersji.

Logo-Comarch-ERP-Optima
Comarch-ERP-Optima-serwis i obsługa

Na czym polega nasza obsługa i serwis zdalny Comarch ERP Optima?

Gdy zwracają się do nas klienci mający problemy z obsługą Comarch ERP Optima zawsze staramy się działać jak najszybciej. Nasz dział serwisu złożony jest z kilku bardzo doświadczonych konsultantów. Dzięki temu od razu otrzymacie Państwo fachową pomoc. Setki razy rozwiązywaliśmy nawet najbardziej skomplikowane problemy naszych klientów. Takie sytuacje czasem wymagają nieco więcej czasu i cierpliwości. Zdarza się, że wymagają naszego kontaktu z producentem firmą Comarch S.A. 

Oprócz standardowych i czasem dość prostych problemów z obsługą programu Comarch Optima zdarzają się również innego typu problemy w otoczeniu samego systemu Comarch ERP Optima. Ten system jest bardzo dobrze doszlifowany programistycznie jednak zdarza się, że rozwiązania z nim zintegrowany już takimi nie są. Dlatego zatrudniamy bardzo dobrych informatyków i programistów, którzy będą w stanie sprostać takim wyzwaniom, wykonać serwis i szybko doprowadzić do pełni wydajności przedsiębiorstwa. 

serwis comarch erp optima
obsługa i serwis comarch optima

Obsługa i serwis programu Comarch Optima - nasz zasięg działania. Asysta techniczna i aktualizacje Comarch ERP Optima.

Program Comarch ERP Optima wykorzystywany jest na terenie całej Polski przez ponad 70000 firm. Nasza firma – Uniwers.com – jest autoryzowanym i certyfikowanym Partnerem firmy Comarch S.A. od wielu lat. W tym czasie zjednaliśmy sobie zaufanie setek zadowolonych klientów. Nasze usługi to nie tylko obsługa i serwis Comarch Optima ale przede wszystkim wdrożenia tego rozwiązania. Ponadto szkolimy użytkowników oraz piszemy rozwiązania dodatkowe. Posiadamy wdrożone RODO w firmie dlatego macie Państwo pewność zabezpieczenia danych osobowych w trakcie wszelkich prac w oparciu o najwyższe standardy. Chodź wywodzimy się z Wałbrzycha to jednak większość naszych klientów jest z innych regionów Polski. Wśród nich najczęściej są miasta takie jak:

Wrocław – tutaj mamy nasze drugie biuro ze względu na bliską lokalizację. 

Warszawa – to jak wiadomo największe miasto w Polsce z najlepiej rozwiniętym biznesem.

Kraków – stąd pochodzi producent programu Comarch ERP Optima dlatego też tam jest bardzo duża ilość klientów korzystających z tego programu.

Oprócz innych miast najbliższych nam logistycznie jak np. Legnica, Lubin, Jelenia Góra oraz innych województwie, działamy także sporo w miastach najlepiej skomunikowanych z Wrocławiem i najbliżej województwa dolnośląskiego czyli Łódź, Poznań oraz Katowice.

zasięg działana w kraju