fbpx

Comarch ERP Optima Kraków - wdrożenia, szkolenia i serwis

Program Comarch ERP Optima jest obecnie najpopularniejszym systemem do zarządzania przedsiębiorstwem w Polsce. Posiada bardzo szeroką funkcjonalność oraz wiele rozwiązań dodatkowych, które znacząco przyśpieszają pracę firm. To sprawiło, że już ponad 70000 polskich przedsiębiorców korzysta z programu Comarch Optima. Kraków to kolebka tego systemu. To z tego miasta wywodzi się producent firma Comarch S.A.

Kraków - program Comarch-ERP-Optima

Comarch Optima w Krakowie

Większość krakowskich użytkowników wie, że początkowo system nazywał się Prima, potem CDN Optima. Około 20 lat temu CDN został przejęty przez rosnącą dynamicznie firmę Comarch S.A. Dlatego dziś znany jest pod pełną nazwą Comarch ERP Optima. Kraków nadal pozostaje centrum pod względem ilości firm korzystających z tego rozwiązania. Prawdopodobnie z tego powodu otrzymujemy z tego miasta coraz więcej waszych zapytań dotyczących  tego programu lub jego wersji demonstracyjnej. Pomimo tego, że nasza firma wywodzi się z dolnego śląska to bez najmniejszych problemów świadczymy usługi zdalnego wdrażania, serwisu oraz szkoleń z obsług programu Comarch ERP Optima dla firm handlowych, usługowych oraz biur rachunkowych.

Comarch Optima Kraków

Uniwers.com – Partner Comarch

Oddział Kraków

ul. Kalwaryjska 69 lok. 9

30-504 Kraków

tel. 12 298 76 75

Zaufany Partner Comarch Optima - Kraków

Duża liczba klientów pracujących na systemie Comarch ERP Optima to oczywiście duża liczba firm, zajmujących się obsługą i wdrożeniami tego rozwiązania. Jak wybrać tego najbardziej odpowiedniego i zaufanego? 

Jest wiele elementów, na które powinniście zwrócić uwagę. Po pierwsze istotne jest posiadanie odpowiednio szerokiej kadry konsultantów, wdrożeniowców i programistów tak by Partner Comarch był w stanie udźwignąć większe zlecenia. Dobrze aby firma wdrożeniowa posiadała analityków biznesowych oraz wdrożeniowców z wiedzą księgową oraz z zakresu płac i kadr. To właśnie te obszary są najczęstszym we wdrożeniach Comarch ERP Optima. Kraków posiada rozległą sieć i wiele firm posiadających status Autoryzowanego Partnera Comarch. Niestety wielu z nich nie posiada tak szerokich kompetencji, certyfikatów oraz ilości wdrożeń co nasza firma. 

Oczywiście nasze realizacje wykonujemy także na terenie innych największych polskich miast takich jak np. Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź czy Katowice i Gdańsk. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci zobaczenia bezpłatnej prezentacji Comarch Optima zachęcamy do kontaktu z nami!

Program-Comarch-ERP-Optima-Kraków
Comarch-ERP-Optima

Uniwers.com – Partner Comarch Optima

Oddział Kraków

ul. Kalwaryjska 69 lok. 9

30-504 Kraków

tel. 12 298 76 75