fbpx

Comarch Business Intelligence - webinar

Webinar o Comarch Optima Business Intelligence

Wiele mówi się o tym, że prawdziwe zarządzanie wynika z dostępu do właściwych informacji, na ich podstawie firmy podejmują trafne decyzje. Skąd jednak czerpać informacje, kiedy każdego dnia do firm spływają setki nowych wiadomości, jak wybrać te właściwe i skąd menadżerowie maja wiedzieć, że właśnie ta informacja jest tą właściwą, a decyzja podjęta na jej podstawie będzie tą najlepszą i przełoży się na wymierne korzyści dla firmy. Jak to się dzieje, że jedne firmy osiągają ten cel a inne
nie.


Czy polegać tylko na intuicji, doświadczeniu menadżerskim czy raczej skłonić się ku nowym technologiom, które jak nigdy dotąd z zawiłej pajęczyny informacji potrafią wyłowić to co najważniejsze?


Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć podczas webinaru, na który zapraszamy już 11 kwietnia.

Masz inne pytania, wątpliwości lub problemy z użytkowaniem programu Comarch ERP Optima – zapraszamy do skorzytania z naszego wsparcia. Szczegóły znajdziesz tutaj Comarch Optima pomoc.


Zapisz się na webinar a dowiesz się w jak realny sposób COMARCH Business Intelligence pozwala zwiększać rentowność firm. Zrozumiesz wtedy, że Comarch Optima to nie tylko program płacowo-kadrowy ale multi funkcjonalne rozwiązanie dla firm z różnych branż.

Analizy biznesowe
Comarch-Optima-ERP-demo

Comarch ERP Optima demo - wypróbuj już dziś bezpłatnie

+ posts

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.