fbpx
Comarch-eSale

Comarch e-sale i Comrach ERP Optima

Z powodu pandemii wiele firm przemodelowało swój biznes. Zmienił się nasz sposób pracy oraz metody dotarcia do klienta. Dzisiaj firmy poszukują nowych możliwości dotarcia do klienta. Do tego potrzebują narzędzi online. Zachowanie dystansu tak uciążliwe życiu prywatnym w biznesie zostało przekute na sukces. Firmy pracują online. W ten sposób pozyskują klientów, kontaktują się z nimi  i sprzedają. Poznaj zatem nowe narzędzie Comarch e-sale. 

Comarch e-Sale to aplikacja chmurowa. Współpracuje z dowolnym programem Comarch ERP Optima, ERP XT czy XL.  Posiada mechanizmy współpracy z Allegro i e-Bay. Dlatego obsługuje kilka aukcji internetowych jednocześnie. W planach jest integracja z Amazon. Jak to działa? Użytkownik programu Comarch ERP Optima opisuje dany towar w programie następnie wysyła go na aukcję. W tym celu może skorzystać z gotowych szablonów dostępnych w danym serwisie. Samo zamówienie i dalsze dokumenty wystawia bezpośrednio w programie. Comarch e-Sale to rozwiązanie dla tych, którzy mają doświadczenie jak i dal tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z e-commerce. 

Dowiedz się więcej – skontaktuj się z nami!

 

 

 

 

Cennik

e-Sale + Comarch ERP XT                                   39,00 zł cena netto/miesiąc

e-Sale + Comarch ERP Optima                            119,00 zł cena netto/miesiąc

*e-Sale + użytkownik  Comarch ERP Optima       59,00 zł cena netto/miesiąc

e-Sale + użytkownik  Comarch ERP XL                  109,00 zł cena  netto/miesiąc

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.