fbpx

Program do faktur za darmo – Comarch Moje Biuro 

A co jeśli wystawiasz tylko kilka faktur miesięcznie i nie potrzebujesz rozbudowanego programu do fakturowania. Co więcej dopiero rozkręcasz własny biznes. A  każdy taki wydatek to dla Ciebie duże obciążenie. Mimo to jednak wiesz, że bez programu do fakturowania daleko nie zajdziesz. Właśnie mamy dla Ciebie rozwiązanie. Darmowy program do fakturowania. Dzięki aplikacji Comarch Moje biuro Rachunkowe nie tylko bezpłatnie wystawisz faktury, ale również prześlesz je do Twojego biura rachunkowego.

Aplikacja Moje Biuro Rachunkowe jest bezpłatnym programem dedykowanym dla najmniejszych firm, start –upów oraz samozatrudnionych. Działa mobilnie, co oznacza że można z niej korzystać na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu typu smartfon czy tablet. Wystawisz w niej zarówno faktury jak i zaewidencjonujesz faktury kosztowe. Wystarczy zdjęcie takiej faktury i jednym kliknięciem dodajesz je do aplikacji. W aplikacji można wystawić do 5 faktur miesięcznie a za pomocą bezpłatnego OCR dodać do 10 stron dokumentów kosztowych.

Szybka informacja zawsze pod ręką

Składki ZUS, podatek Pit czy VAT wszystko to widzisz w jednym miejscu na pulpicie Twojego telefonu. Dzięki integracji z biurem rachunkowym wszystkie te informacje masz zawsze pod ręką i na czas. Bezpośrednio z pulpitu możesz również dodawać faktury kosztowe oraz wystawiać faktury sprzedaży. Aplikacja została tak przygotowana, aby prognozować potrzebne dla przedsiębiorcy informacje. Jak chociażby te dotyczące wysokości podatku VAT. Po ręką masz zawsze dostęp do płatności zarówno tych dotyczących zobowiązań jak i należności. Biuro Rachunkowe może również przesłać informacje dotyczące wysokości obsługi księgowej. Aplikacja Moje biuro Rachunkowe sprawia, że informacje dotyczące Twojego biznesu masz zawsze na czas tu i teraz.

Zrób zdjęcie i dodaj fakturę

Dzięki integracji z Comarch OCR wystarczy zrobić zdjęcie telefonem, aby niemal w tej samej sekundzie trafiło do Aplikacji Moje BR. W tym samym momencie jest ono również widoczne w księgowości. W bezpłatnym pakiecie możesz dodać do 10 dokumentów. Pakiety łatwo możesz zwiększać wykupując je w sklepie.

 

Do 5 faktur za darmo a potem…

W aplikacji Comarch Moje Biuro Rachunkowe wystawisz do 5 faktur miesięcznie. Jeśli jednak Twój biznes urośnie i będziesz potrzebował nieco bardziej rozbudowanego narzędzia to jest nim właśnie Comarch ERP XT.

 Aplikacja umożliwiająca wystawianie większej ilości faktur. Jest również zintegrowana z Comarch OCR, co w dalszym ciągu umożliwi Ci skanowanie dokumentów bez konieczności ręcznego ich wprowadzania. Co ważne wszystkie aplikacje Comarch czy to Moje BR czy Comarch ERP XT są na bieżąco aktualizowane o zmieniające się przepisy prawa. Nie Mart się również o Twoje Dane. Jeśli tylko Twój biznes urośnie na tyle, ze będziesz potrzebował zaawansowanych narzędzi dane z Comarch Moje Biuro do Comarch ERP XT można przenieść bezpłatnie.

 

Pobierz Aplikacje Moje Biuro Rachunkowe

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.