fbpx
Comarch ERP Optima w chmurze

#Zostań w domu – praca zdalna z Comarch ERP Optima

Sytuacja związana z pandemią Koronawirusa COVID-19 zmusza wiele firm do przedefiniowania swojego modelu biznesowego i sposobu prowadzenia działalności. Tradycyjny model zarządzania na wiele tygodni może nie wystarczyć. Już dzisiaj firmy szukają nowych sposobów obsługi klientów a także możliwości nowej formy pracy zdalnej. W trendy widoczne na rynku doskonale wkomponowuje się biznesowy model pracy zdalnej opartej na rozwiązaniach Chmurowych Comarch.

Firmy poszukują nie tylko rozwiązań które umożliwią prace zdalną ale także takich, które w założeniu są bezawaryjne. Przeniesienie odpowiedzialności za niezawodność oprogramowania na dostawcę to dla wielu klucz na przetrwanie. Tak wytrwale budowane relacje z klientami dzisiaj muszą przenieść się na relacje wyłącznie online. Powtarzane jak mantra hasło #zostań w domu można przedefiniować na #zostań w domu pracowniku. Jeśli dodatkowo pracownik zostanie wyposażony w odpowiednie narzędzia umożliwiające prace zdalną wówczas zapewnimy bezpieczeństwo nie tylko sobie i swoim bliskim, ale również damy firmie szanse na przezwyciężenie tego trudnego okresu.

Comarch ERP Optima w chmurze

Rozwiązanie chmurowe to nic innego jak program w wersji abonamentowej. Na co dzień wielu z nas korzysta z całego mnóstwa aplikacji ułatwiających codzienną aktywność. Praktycznie każdy dostawca wyposaża swoje oprogramowanie w aplikację. Której zadaniem jest jeszcze łatwiejszy dostęp do używanego programu. Tak samo jest z rozwiązaniami chmurowymi Comarch. Decydując się na Comarch ERP Optima w chmurze użytkownik otrzymuje link dostępowy, a następnie w wygodny sposób może korzystać z programu instalując aplikacje Comarch Optima SaaS. Dzięki takiemu modelowi pracy każdy pracownik firmy z dowolnego miejsca na ziemi może się zalogować do programu. Co ważne Comarch Optima w wersji chmurowej jest na bieżąco aktualizowana. Jest to rozwiązanie zarówno bezawaryjne jak i zawsze aktualne z bieżącymi przepisami.

Pobierz demo

Zapoznaj z cennikiem

Umów na zdalną  prezentacje 

Comarch ERP Optima – CRM

Przenoszenie aktywności do chmury to również budowanie  nowego typu relacji oraz nowa forma podziału obowiązków i przydzielania zadań w firmie. Dzięki wbudowanemu w program narzędziu COMARCH Optima CRM mamy możliwość definiowania zdań dla siebie jak i podległych pracowników. To również narzędzie do kontaktu wewnątrz firmy. Każdy pracownik może wpisać zadanie i podejrzeć na jakim jest etapie. Używając Comarch ERP Optima CRM w chmurze mamy możliwość koordynowania pracy całych zespołów. Comarch CRM daje bowiem nieograniczone możliwości począwszy od ułatwienia pracy pracownikom telemarketingu aż na księgowej kończąc. W tym wariancie oferujemy również system Comarch XL dla dużych i średnich przedsiębiorstw działających na terenie Polski.

Comarch ERP Optima – OCR

Kolejnym takim rozwiązaniem ułatwiającym pracę zdalną jest bez wątpienia Comarch OCR. Mówiąc najprościej rozwiązanie umożliwiające przenoszenie dokumentów – faktur w formie skanu bezpośrednio do programu Comarch ERP Optima. Rozwiązanie doceniane zarówno przez firmy a głównie biura rachunkowe. Dzięki rozwiązaniu Comarch OCR faktury zaczytywane są do programu Comarch ERP Optima. Nie ma konieczności ręcznego ich wprowadzania. Wystarczy przeskanować dokument lub przesłać go w formie PDF. W każdym momencie oryginał dokumentu jest dostępny
i można go przesłać do klienta.

#Zostań w domu i pracuj na Comarch Optima

Dzisiaj nikt nie jest w stanie odpowiedzieć na pytanie jak długo potrwa sytuacja związana z pandemią. Jakie będą jej skutki. Ważne jest jednak to aby szukać nowych modeli biznesowych dla siebie, pracowników i klientów. W służbie mogą nam pomóc nowe technologie. Być może dla wielu przedsiębiorców będzie to czas wyhamowania i przedefiniowania funkcjonowania firmy. Czas uzbrojenia się w nowoczesne narzędzia, dzięki którym praca będzie możliwa. Taki właśnie model proponuje Comarch i rozwiązanie Comarch ERP Optima w chmurze.

Umów na zdalną prezentacje

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.