fbpx

Webinar Tarcza Antykryzysowa – 15 kwietnia

Długo oczekiwana przez wielu przedsiębiorców pomoc w postaci tzw. „Tarczy Antykryzysowej” to temat, który nie schodzi z pierwszych stron gazet. Jedni upatrują w niej rzeczywistej pomocy, inni są pełni obaw. Chcąc rozwiać większość wątpliwości COMARCH wspólnie z doradcami podatkowymi z Taxpoint przygotował webinar. Podczas szkolenia omówimy rządowy pakiet pomocowy dla przedsiębiorców. Zapraszamy 15 kwietnia o godz. 11.00.

Webinar dla wszystkich przedsiębiorców 

W szkoleniu mogą wziąć udział wszyscy przedsiębiorcy. Tematyka jest ważna  zarówno dla  naszych Klientów, jak i firm które nie pracują na programie Comarch ERP Optima. Chcemy opowiedzieć o tym  na jaki zakres pomocy mogą liczyć firmy w  dobie pandemii.

Podczas szkolenia omówimy, którym firmą przysługuje pomoc i jak można się o nią ubiegać. Eksperci z Taxpoint powiedzą również, jak zmiany podatkowe zostaną obsłużone w programie Comarch ERP OPTIMA. Szkolenie to doskonała okazja, aby zapoznać się z najważniejszymi instrumentami pomocowymi, takimi jak uelastycznienie czasu pracy, dopłaty do wynagrodzeń, ulgi czy odroczenie obowiązków pracodawcy takich jak PPK czy badania okresowe.

15 kwietnia godz. 11.00  – zapisz się!

Szkolenie jest bezpłatne i możesz wziąć w nim udział nie wychodząc z domu. Jeśli w tym dniu nie dasz rady uczestniczyć w szkoleniu nic nie szkodzi na wskazanego maila prześlemy  zapis webinaru , a ty obejrzysz go w dogodnym czasie. 

Zapisz się i zobacz szczegóły szkolenia!

 

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.