fbpx

Tarcza antykryzysowa a Comarch ERP Optima

Sytuacja wywołana pandemią Covid-19 zmusiła firmy do zmiany dotychczasowego modelu biznesowego. Firmy szukają sposobów ułatwiających pracę zdalną. Ale także możliwości skorzystania z wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej. W ofercie Comarch mamy narzędzia, które weryfikują możliwość otrzymania pomocy. Pozwalają określić w jakim obszarze przysługuje nam wsparcie. 

Comarch Bi Point oraz Comarch Analizy Business Intelligence(BI ) to narzędzia analityczne służące do przygotowania szerokiego wachlarza raportów i analiz. Pierwsze umożliwia przygotowanie dowolnej analizy z tak zwanych danych ad hoc czyli z dowolnego źródła i z dowolnego systemu ERP. Zaletą rozwiązania jest mobilność dzięki pracy w chmurze oraz możliwość pracy na dowolnym urządzeniu. Comarch Analizy Business Intelligence to jeden z modułów programu Comarch ERP Optima. Rozwiązanie pozwala przygotować analizę z dowolnego obszaru programu. Raporty przygotowywane są na zasadzie przeciągnij i upuść – Drag and drop. Jak zatem narzędzia te mogą nam ułatwić sprawdzenie czy możemy skorzystać ze wsparcia w ramach Tarczy Antykryzysowej.

Różnica obrotów

Do stworzenia raportu różnicy obrotów możemy wykorzystać narzędzie Comarch BI Point. To właśnie w nim  tworzymy raport porównujący obroty ze sprzedaży z dwóch ostatnich miesięcy . Narzędzie jest na tyle elastyczne, że można w nim zawęzić daty w odniesieniu do wybranego okresu. Dla każdego okresu zostanie zsumowana wartość sprzedaży. W raporcie porównujemy dwie tabele. Różnicę obrotów wartościowo oraz różnicę obrotów ilościowo. Aby prawidłowo przeczytać raport pojawiają się w nim zielone kafelki, które pokazują czy dane kryterium zostało spełnione.

Skontaktuj się z nami i umów prezentacje

Tel. 535590313

bok@uniwers.com

*w dni robocze w godzinach 8.00-16.00

Symulacja wysokości dofinansowania w Comarch ERP Optima i BI

Raport symulacja dofinansowania daje informacje o możliwym wsparciu w takim obszarze jak wynagrodzenia. Po co jest taka wiedza? Przede wszystkim po to czy w ogóle kwalifikujemy się na pomoc w ramach  Tarczy Antykryzysowej.  W raporcie są takie wskaźniki  jak składka emerytalna, wypadkowa czy wynagrodzenie minimalne. Dzięki temu użytkownik ma informacje czy jest możliwe dofinansowanie do wynagrodzenia danego pracownika. W raporcie użytkownik widzi też liczbę pracowników oraz ich procentowy udział w strukturze firmy. Mamy możliwość zawęzić raport do  poziomu jednego pracownika. 

Pobierz Demo 

Raporty Tarczy antykryzysowej

W ramach narzędzi Comarch BI Point Comarch Analizy Business możemy przygotować szereg raportów, które dają konkretną informacje o zakwalifikowaniu firmy do możliwych źródeł uzyskania pomocy. Raporty te to doskonałe źródło informacji w zakresie różnicy obrotów zarówno wartościowo jak i ilościowo.

Zobacz jak działają raporty Tarczy Antykryzysowej w programie Comarch ERP Optima obejrzyj webinar

 

 

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.