fbpx
Comarch e-sprawozdania

Obsługa e-sprawozdań finansowych – webinar

Marzec to czas kiedy ponownie wracamy do tematu obsługi e-sprawozdań finansowych. Dlatego już 10 marca zapraszamy na webinar poświęcony tematyce e-sprawozdań w programie Comarch ERP Optima. 

Wprowadzone w zeszłym roku przepisy w istotny sposób zrewolucjonizowały sposób ich przesyłania.

Sposób wysyłki e-sprawozdań jest dostosowany do  systemu internetowego KRS. Z myślą o tych użytkownikach, którzy już pracują na rozwiązaniach Comarch ERP Optima oraz tych, którzy dopiero przymierzają się do aplikacji Comarch e-sprawozdania przygotowaliśmy webinar. Podczas szkolenia omówimy zmiany w przepisach. Wyjaśnimy również sposób funkcjonowania aplikacji Comarch e-sprawozdania.

Obsługa e-sprawozdań finansowych w Comarch ERP Optima – webinar

Użytkownicy programu Comarch ERP Optima mogą spać spokojnie. Program zawiera wszystkie aktualne zmiany w przepisach. Podczas szkolenia przedstawimy w jaki sposób zarządzać wieloma podpisami elektronicznymi w aplikacji. Pokażemy możliwości budowy sprawozdania na podstawie obrotówki oraz jak uzupełnić sprawozdanie danymi  z pliku Excel.  Ponadto pokażemy w jaki sposób zapisać i przesyłać sprawozdanie miedzy aplikacjami.

Szkolenie odbędzie się 10 marca o godz. 11 w trakcie dostępny będzie czat.

Zapraszamy do zapisów. 

 

 

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.