fbpx
Program Optima dla biur rachunkowych

Biura rachunkowe polecają program Comarch ERP Optima

Dlaczego klienci polecają program Comarch Optima?

Spośród dostępnych na rynku programów do prowadzenia biura rachunkowego zdecydowaliśmy się na wybór systemu COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych – mówi Krzysztof Fornal  z  Kancelarii Księgowych Sp. z o.o.

Profil naszej działalności to kompleksowa obsługa prawno-podatkowa firm, spółek oraz instytucji. To co wyróżnia naszą kancelarie to obsługa dofinansowań i refundacji wynagrodzeń z PFRON a także prowadzenie szkoleń  z zakresu BHP i pomoc klientom w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej. Działając na mocno konkurencyjnym rynku usług księgowych potrzebowaliśmy rozwiązania, które wyróżni naszą kancelarię, a także zautomatyzuje księgowanie dokumentów.

Spośród dostępnych na rynku programów do prowadzenia biura rachunkowego zdecydowaliśmy się na wybór systemu COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych. To co wyróżnia rozwiązanie COMARCH na tle konkurencji to moduł Biuro Rachunkowe – który umożliwia seryjne wykonywanie operacji, a także pozwala na weryfikację czasu pracy przeznaczanego na poszczególnych klientów biura. Dodatkowo naszą uwagę zwrócił Bi Point Menadżer intuicyjne narzędzie do raportowania i analiz.  

W decyzji o wyborze systemu COMARCH ERP Optima utwierdził nas partner COMARCH firma UNIWERS.COM, która zademonstrowała nam dodatkowo takie rozwiązania jak COMARCH HRM  czy COMARCH ERP XT – rozwiązanie dzięki któremu nasi klienci nie posiadający żadnego programu do fakturowania mogą korzysta z profesjonalnego rozwiązania  a dokumenty automatycznie księgują się w odpowiednich rejestrach. 

Rekomendujemy system COMARCH ERP OPTIMA w wersji dla biur rachunkowych dzięki któremu wyróżniamy się na tle konkurencji, a także współpracę  UNIWERS.COM https://uniwers.com/

Comarch Optima to nie tylko program do kadr i płac czy księgowości!

System Comarch Optima posiada wiele różnorodnych funkcjonalności pasujących do różnych branż i specyfik biznesów. Pozwala na obsługę różnych procesów biznesowych oraz ich optymalizację.

Każdy potencjalny klient może bez problemu pobrać i testować demo Comarch ERP Optima przez 60 dni za darmo. Dzięki temu można łatwo sprawdzić możliwości tego systemu przed zakupem. Aby poznać inne referencje zachęcamy do przeczytania tego artykułu: Comarch Optima opinie.

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.