fbpx
Aplikacje-mobilne

W jaki sposób można usprawnić pracę przedstawicieli handlowych przy wykorzystaniu Comarch Mobile i czy mogą pracować efektywniej. Na te pytania odpowiemy podczas bezpłatnego webinaru 27 czerwca o godz. 11.00. W trakcie szkolenia pokażemy w jak prosty sposób przedstawiciel handlowy może złożyć zamówienie na urządzeniu mobilnym, a następnie przesłać je do programu COMARCH ERP OPTIMA.

Współpraca z programem Comarch Optima

W czasach ostrej konkurencji niezbędne do pracy każdego handlowca jest sprawne narzędzie. Czyli takie, które ułatwi mu codzienna pracę. Takim rozwiązaniem jest aplikacja Comarch Mobile. Program, który we współpracy z Comarch ERP Optima umożliwia rejestrowanie zamówień, sprzedaż a nawet finalizowanie transakcji u klienta. Podczas wizyty u klienta handlowiec ma nie tylko możliwość sprzedaży nowych produktów. Może również podejrzeć historię sprzedaży i zaproponować atrakcyjny rabat. Co więcej ma możliwość przejrzenia historycznych transakcji z klientem, a na tej podstawie sprawdzenia zaległych płatności.

Na szkoleniu będzie możliwość rozmowy z ekspertami Comarch na czacie. 

Zapraszamy do rejestracji.

 

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.