fbpx
program do płac i kadr

Czym jest Comarch TNA?

Comarch TNA to bez wątpienia nowość w ofercie Comarch. Służy do wygodnego rejestrowania czasu pracy.  A następnie ewidencji w programie kadrowo-płacowym.  Może współpracować zarówno z programem do płac i kadr Comarch ERP Optima, jak i innymi systemami ERP.

Comarch TNA to tak naprawdę trzy elementy aplikacja mobilna, webowa oraz urządzenie Comarch TNA Gateway. Rozwiązanie jest bardzo szybkie w instalacji. Wystarczy w dowolnym miejscu w firmie zainstalować urządzenie Comarch TNA Gateway. Wyposażyć pracowników w karty pozwalające na odbicie wejść i wyjść oraz zainstalować aplikację na dowolnym urządzeniu mobilnym. W celu rozpoczęcia pracy wystarczy zakupić urządzenie Comarch TNA Gateway oraz wybrać rodzaj abonamentu. Urządzenie po zainstalowaniu jest od razu gotowe do pracy. Opłata abonamentowa jest uzależniona od ilości pracowników. Jak widać Comarch nie poprzestaje na produkcji oprogramowania płacowo-kadrowego i tworzy do niego kolejne ciekawe dodatki.

 

Sprawdź możliwości Comarch ERP Optima testując demo

Darek zdjęcie
Prezes Zarządu at Uniwers.com

Od prawie 20 lat wdrażam, serwisuję i obsługuję oprogramowanie dla firm Comarch ERP 4.0. Posiadam szerokie doświadczenie w zakresie systemów informatycznych Comarch ERP Optima i Comarch ERP XL.