fbpx
Comarch iBard za darmo

Ostatnie dni promocji
"Terabajt dla biznesu za darmo"

Tylko do 31.03.2019 trwa promocja “Terabajt dla biznesu za darmo”, którą przygotowała firma Comarch – dostawca ogólnopolskich rozwiązań chmurowych, w tym narzędzia do backupu danych iBard.

Comarch IBARD to oprogramowanie dla firm i profesjonalna usługa dzięki której możesz bezpiecznie przechowywać i synchronizować swoje dane korzystając z zewnętrznej chmury.

Warunkiem aby skorzystać z promocji jest to, że musisz w czasie jej trwania założyć konto Comarch IBARD oraz potwierdzić, że posiadasz system Comarch ERP np. Comarch ERP Optima.

Biorąc udział w promocji otrzymasz za darmo na rok:

 1. 1 TB przestrzeni w chmurze Comarch
 2. archiwizacja baz danych bez limitu
 3. harmonogram zadań archiwizacji
 4. backup plików i folderów
 5. dostęp przez www,
 6. nielimitowana ilość użytkowników
 7. aplikacje desktop i mobile
 8. szyfrowanie transmisji
 9. możliwość udostępniania plików
 10. wersjonowanie i pozycjonowanie plików
 11. synchronizację danych

IBard bezpośrednio współpracuje z systemem Comarch Optima

To tylko część możliwości jakie daje usługa Comarch IBARD. Zabezpiecz dane swoje oraz swojej firmy już dziś korzystając z najlepszego rozwiązania do backupu danych w chmurze największego polskiego dostawcy takich rozwiązań.

Jeśli jeszcze nie posiadasz żadnego systemu informatycznego to sprawdź koniecznie możliwości programu Comarch Optima. Demo możesz pobrać (download) poprzez naszą stronę bezpośrednio ze strony producenta. Jest to zawsze najnowsza wersja.

Program Comarch Optima świetnie sprawdza się jako oprogramowanie do płac i kadr oraz księgowości. Ponadto posiada także wiele innych modułów dzięki, którym możliwa jest obsługa wszystkich procesów w przedsiębiorstwie. Także wielu magazynów czy relacji  klientami.

 

 

Comarch iBard za darmo
Terabajt dla biznesu za darmo

Przetestuj już dziś demo Comarch ERP Optima

Andrzej zdjęcie

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.

 

Dodaj komentarz