fbpx

Rejestracja czasu pracy

Program Comarch ERP Optima umożliwia elektroniczną rejestrację czasu pracy. Jest to funkcjonalność dostępna w module Kadry i Płace Plus. Dzięki niej można rejestrować godziny wejścia i wyjścia pracowników. Służy do tego niedrogie w uruchomieniu rozwiązanie Comarch TNA.

Comarch TNA to rozwiązanie współpracujące z programem Comarch ERP Optima. Umożliwia zarówno rejestrację godzin wejść i wyjść, jak również zarządzanie czasem pracy. Posiada również możliwość zarządzania delegacjami jaki urlopami pracowników. System Comarch TNA współpracuje również z aplikacją Comarch HRM (dawnej e-pracownik). Comarch HRM jest całkowicie zintegrowany z modułem Kadry i Płace. Umożliwia kompleksowe zarządzanie kalendarzem pracy pracowników. W Comarch HRM można zweryfikować, którzy pracownicy przebywają danego dnia na urlopie lub w delegacji. Dodatkowo system umożliwia podgląd dokumentów pracowniczych takich jak umowy, skierowania na badania czy kwitki wypłat.

RCP od Comarch

W Comarch HRM jest też możliwość weryfikacji kwalifikacji danego pracownika. Dzięki funkcjonalności zarządzania urlopami i nieobecnościami można z wyprzedzeniem przydzielać zadania i układać harmonogramy prac. System daje również szerokie spektrum w zakresie zatwierdzania wniosków urlopowych. Co istotne w aplikacji Comarch HRM można przygotować plan pracy dla zespołu pracowniczego. Jest on wówczas widoczny na jednym wspólnym ekranie. Kierownik danego zespołu może tutaj przydzielić zadania pod katem kwalifikacji i dostępności danego pracownika. Z tego poziomu można również wydrukować plan pracy dla poszczególnych gniazd roboczych lub zespołów zadaniowych. W połączeniu z Comarch TNA można zautomatyzować wprowadzony czas pracy, który był wcześniej zarejestrowany. Czas pracy w Comarch TNA może być rejestrowany na kilka sposobów. Za pomocą kart zbliżeniowych, ręcznie lub korzystając z aplikacji na smartonie.

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.