fbpx
webinar Comarch Ksef

Gotowi na KSeF: Jak Zaplanować i Wdrożyć Elektroniczne Faktury

Już od 1 lipca 2024 roku Krajowy System e-Faktur (KSeF) stanie się obowiązkowy dla większości przedsiębiorstw w Polsce. Wprowadzając przełomowe zmiany w obszarze komunikacji i zarządzania dokumentami finansowymi. Serdecznie zapraszamy Cię na nasz specjalny webinar, który nie tylko przybliży te innowacyjne zagadnienia, ale również omówi aktualne przepisy związane z KSeF oraz przedstawi praktyczne wskazówki dotyczące obsługi e-faktur w systemach Comarch ERP i Comarch EDI.

Webinar ten będzie również doskonałą okazją do omówienia innych istotnych przepisów, które wejdą w życie w 2023/2024 roku. 

Obowiązek korzystania z KSeF to prawdziwa rewolucja dla większości firm, a od początku 2022 roku można już z niego korzystać dobrowolnie. Jednakże, od 1 lipca 2024 roku obowiązek e-fakturowania z wykorzystaniem KSeF obejmie wszystkich podatników VAT mających siedzibę lub stałe miejsce prowadzenia działalności w Polsce. Dlatego ważne jest, aby odpowiednio dostosować swoje procesy zarządzania fakturami do nowych wymagań.

Nasz webinar, który odbędzie się 19 grudnia o godzinie 10.00 pomoże Twojej firmie skutecznie przygotować się do obsługi Krajowego Systemu e-Faktur, niezależnie od jej wielkości. Podczas spotkania omówimy kluczowe aspekty regulacyjne oraz podzielimy się naszym doświadczeniem związanym z KSeF. Przedstawimy również, jak łatwa i intuicyjna może być obsługa e-faktur w systemach Comarch ERP Optima, a także w jaki sposób Comarch EDI sprosta wyzwaniom największych firm w zakresie KSeF. Warto podkreślić, że rozwiązania Comarch są już zintegrowane z KSeF, oferując szereg funkcjonalności ułatwiających komunikację z systemem, w tym uwierzytelnianie, wysyłkę i odbiór e-faktur.

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym webinarze, który skierowany jest głównie do firm, nieposiadających jeszcze systemu do obsługi KSeF. Aby wziąć udział, wystarczy napisać do nas na adres bok@uniwers.com.

Bądź gotowy na transformację w obszarze e-fakturowania – dołącz do naszego webinaru i zdobądź niezbędne informacje od ekspertów Comarch i doradców podatkowych Taxpoint.

Dla użytkowników programów Comarch ERP Optima, producent Comarch przygotował także specjalne szkolenie, podczas którego omówione zostały najważniejsze zmiany w przepisach na rok 2023/2024.

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.