fbpx

Przenieś swój system do Comarch i zyskaj 30% rabatu

Planujesz aktualizację swojego obecnego systemu? Jeśli tak, mamy dla Ciebie świetne wieści!

Skorzystaj z wyjątkowej oferty – 30% rabatu na zakup systemu Comarch ERP Optima. Jeśli wybierzesz wersję abonamentową, rabat ten będzie obowiązywał przez pierwsze 12 miesięcy od złożenia zamówienia.

 

Ta promocja jest dedykowana nowym klientom. Firmy oraz biura rachunkowe, które do tej pory korzystały z innych rozwiązań ERP, mogą skorzystać z tego wyjątkowego rabatu.

Promocja trwa od 01.11.2023 do 31.01.2024.

Aby skorzystać z rabatu na zakup systemu Comarch ERP Optima w wersji stacjonarnej, wystarczy przesłać fakturę za zakup licencji lub przedłużenie gwarancji na dowolny system na adres e-mail: bok@optima-sklep.pl

Faktura powinna być wystawiona pomiędzy 1.11.2022 a 31.10.2023.

Po pozytywnej weryfikacji dokumentu otrzymasz jednorazowy kod rabatowy do wykorzystania w zakupu wybranych modułów Comarch ERP Optima.

Jeśli decydujesz się na zakup systemu Comarch ERP Optima w wersji Chmury Standard, wystarczy przesłać fakturę za zakup licencji lub przedłużenie gwarancji na dowolny system na adres e-mail: bok@optima-sklep.pl

 

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.