fbpx
chmura

Grupa Frelin – wspiera procesy biznesowe z chmurą Enterpise

Grupa Frelin to polski dystrybutor, importer i producent e-bików oraz innych pojazdów elektromobilnych.  Firma  wspiera biznes z chmurą Comarch Enterprise. W rozmowie z producentem Comarch, Patrycja Sałata z Frelin, dzieli się doświadczeniem przy wdrożeniu oraz opowiada o rozwianiu Comarch Enterprise.

Chmura Enterprise to rozwiązanie dedykowane dla firm, które potrzebują większej samodzielności w kreowaniu procesów biznesowych przy użyciu narzędzi informatycznych. Rozwiązanie daje klientowi możliwość przygotowania własnych rozwiązań, a następnie implementowanie ich do chmury. Producent Frelin  rozpoczął współpracę z Comarch korzystając z chmury w wersji Standard. Jednak skomplikowane procesy logistyczne oraz potrzeby w zakresie dostosowania programu pod indywidualne wymagania wymusiły przejście na wersję Enterprise. 

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy, w której firma Frelin opowiada o swoim pozytywnym doświadczeniu wdrożeniowym i pracy na chmurze Comarch Enterprise.

Ewelina zdjęcie
Dyrektor Handlowy at Uniwers.com

Systemami Comarch ERP zajmuję się od kilkunastu lat. Posiadam szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie możliwości funkcjonalnych oprogramowania Comarch ERP Optima oraz Comarch ERP XL.