fbpx
FUNKCJONALNOŚĆ

Poznaj pełnię możliwości funkcjonalnych tego oprogramowania na naszej stronie oraz poprzez bezpłatne testy wersji demo Comarch Optima.

NASZ E-SKLEP

Chcesz już dziś kupić online wybrane moduły programu Comarch Optima? Zapraszamy do naszego sklepu internetowego!

Masz pytania? Zadzwoń

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie na naszej stronie bądź w trakcie testow Comarch Optima demo? Problem z obsługą? Brak szkoleń? Zadzwoń! Chętnie pomożemy!

Wyślij zapytanie

Jeśli nie udało Ci się połączyć napisz do nas e-mail. Odpowiemy możliwie szybko!

Praca zdalna – wersja online programu Comarch Optima

Program Comarch ERP Optima dostępny jest dla firm i biur rachunkowych w dwóch wersjach. Klasycznej wersji stacjonarnej instalowanej na naszym komputerze lub laptopie albo serwerze. Drugi wariant to ten udostępniany przez producenta czyli wersja online Comarch Optima udostępniania zdalnie przez przeglądarkę. Dodatkowo możecie korzystać ze współpracujących aplikacji mobilnych i natywnych oraz aplikacji webowych takich jak np. Comarch ERP XT.

Więcej

Rozpocznij już dziś bezpłatne testy oprogramowania Comarch ERP Optima w wersji demonstracyjnej.

Odkryj, że oprogramowanie może być na prawdę fajne i łatwe w użyciu. Bez względu na to jakiej wielkości prowadzisz firmę. Czy działasz w branży handlowej, usługowej czy jako biuro rachunkowe. Prawdopodobnie Comarch ERP Optima spełni Twoje oczekiwania!

Funkcjonalność Comarch Optima

Poniżej przedstawiamy zarys podstawowej funkcjonalności programu Comarch ERP Optima. Możesz ją testować przez 60 dni zupełnie za darmo pobierając Comarch Optima demo.

MODUŁ FAKTURY

Moduł Faktury programu Comarch Optima umożliwia szybkie i łatwe wystawianie faktur każdego typu. Bez względu na to czy wystawiasz 10 czy 1000 faktur miesięcznie program świetnie sprawdzi się do wystawiania faktur sprzedaży, zaliczkowych, korygujących czy zakupu. Moduł faktury programu Optima możesz bez problemu przetestować w wersji demonstracyjnej za darmo przez 60 dni. Dzięki niemu zapanujesz nad wszystkimi fakturami oraz płatnościami z pomocą modułu Kasa/Bank. Łatwe i intuicyjne rozwiązanie dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Dostępne także w wersji online.

MODUŁ KASA/BANK

Moduł Kasa/Bank pozwala na prowadzenie całości rozliczeń kasowych oraz importy wyciągów bankowych. Posiada funkcjonalność preliminarza płatności dzięki czemu łatwo odnajdziesz nieopłacone dokumenty. Moduł kasa/bank przyśpiewszy rozliczenia i pracę kas w Twojej firmie oraz współpracę z bankami. Przetestuj go w wersji demo programu Comarch Optima. Moduł Kasa/Bank to jeden z podstawowych i bazowych modułów tego systemu umożliwiający pełną integrację bazy danych. Świetnie sprawdza się w zasadzie każdej działalości bez względu na jej wielkość czy branżę.

MODUŁ HANDEL COMARCH OPTIMA

Umożliwia prowadzenie pełnej gospodarki magazynowej oraz wielomagazynowości. Posiada pełną funkcjonalność modułu faktury, a także wystawiania praktycznie wszystkich dokumentów magazynowych. Pozwala wydawać towary z magazynu nie tylko metodą FIFO ale również AVCO i LIFO. W module Handel Plus możesz oznaczać różne partie i na ich podstawie wydawać towary z magazynu. Przetestuj w Comarch Optima demo. Prowadź swój magazyn efektywnie i wydajnie. Bez względu na to czy masz w asortymencie 100 czy 100 000 produktów. Moduł Handel często obsługuje także magazyn wysokiego składowania. Świetnie sprawdza się zarówno w mniejszych firmach handlowych jak również takich dużych zatrudniających powyżej 300-500 osób. Bezpośdnio moduł ten współpracuje zarówno z aplikacją mobilną dla handlowców ale również e-sklepem Comarch. Moduł Handel Plus daje dodatkowe możliwości! Sprawdź!

MODUŁY KSIĘGOWE COMARCH OPTIMA

Comarch ERP Optima daje możliwość prowadzenia zarówno uproszczonej jak i pełnej księgowości oraz środków trwałych. Moduł księga podatkowa świetnie sprawdzi się w mniejszych firmach, które nie muszą prowadzić pełnej księgowości. Moduł księga handlowa dedyowany jest większym firmom, sp. z o.o. czy NGO, które zobligowane są do prowadzenia pełnej księgowości. Wariant Księga Handlowa Plus umożliwia księgowanie na konta walutowe. Przetestuj już dziś moduł Księga Podatkowa i Księga Handlowa. Wykorzystanie systemów typu OCR do skanowania i elektronicznego przetwarzania faktur oraz schematy księgowe mocno odciągają pracę każdego księgowego. Moduły dedykowane są dla Dyrektorów działów księgowości i finansów oraz dla właścicieli biur rachunkowych.

MODUŁ PŁACE i KADRY

Moduł płacowo-kadrowy naliczy nawet najbardziej skomplikowane wypłaty. Program Kadry i Płace występuje także w wersji Plus, która zawiera szerszą funkcjonalność. Jest on w sposób bieżący i ciągły dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa pracy. Dlatego kadrowi wykorzystujący ten system zawsze mają pewność co do prawidłowości naliczanych wypłat. Moduł ten jest zintegrowany z systemem Płatnik, co umożliwia prowadzenie rozliczeń z ZUS. Pozwala również na wysyłkę e-deklaracji do urzędów skarbowych. Moduł Płace i Kadry współpracuje z chmurowym rozwiązaniem Comarch HRM, które służy do zgłaszania urlopów, delegacji, tworzenia grafików, ewidencji szkoleń, ocen pracowniczych rekrutacji. Sprawdź w demo Comarch ERP Optima.

BIURA RACHUNKOWE

Comarch ERP Optima posiada wiele rozwiązań dedykowanych wyłącznie dla biur rachunkowych. Jedną z ważniejszych jest możliwość prowadzenia w programie Optima w wersji dla biur rachunkowych nieograniczonej ilości baz danych klientów. Ponadto biuro rachunkowe może wykonywać wiele seryjnych operacji. Bardzo ważne dla księowych jest również to, że Comarch Optima jest na bieżąco dostosowywany do przepisów prawa. Ponadto księgowy może ustawiać tzw. schematy księgowe dzięki czemu automatyzyuje swoją pracę oraz wymieniać elektronicznie dokumenty z klientami. Od niedawna możliwe jest również tworzenie e-sprawozdań finansowych. Możesz również prowadzić środki trwałe firm. Sprawdź możliwości księgowe i kadrowo-płacowe testując Comarch Optima demo.

ANALIZY BIZNESOWE COMARCH ERP OPTIMA

Comarch Optima współpracuje z modułem analitycznym Business Intelligence oraz Comarch BI Point. Dzięki tym rozwiązaniom jesteś w stanie w łatwy i przekrojowy sposób analizować dane z każdego obszaru prowadzonej działalności. Moduł Business Intelligence posiada ponad 200 gotowych raportów zbudowanych na podstawie wieloletnich doświadczeń funkcjonowania tego rozwiązania w firmach w całej Polsce. Comarch BI Point umożliwia na przetwarzanie i przeglądanie danych firmowych i wykresów w wersji online z dowolnego miejsca na ziemi. Oba te moduły posiadają swoja wersję demonstracyjną.

APLIKACJE MOBILNE

Z rdzennymi modułami Comarch ERP Optima współpracują różne aplikacje mobilne np. dla handlowców. W dobie mobilności wydaje się to być oczywiste jednak wielu producentów oprogramowania dla firm nie ma możliwości aby zapewnić swoim klientom np. aplikację mobilną do backupu danych, inwentaryzacji, wystawiania faktur. Wersje online różnych produków możesz przeglądać na telefonie ponieważ tworzone sa w technologii responsywnej czyli RWD zatem często nie wymagają dodatkowej aplikacji mobilnej by wykorzysytywać pełnię ich możliwości. Sprawdź już dziś możliwości!

Aplikacja mobilna dla handlowców

Aplikacja Comarch Mobile sprzedaż to jedna z wielu aplikacji mobilnych współpracujących z oprogramowaniem Comarch ERP Optima. Wykorzystywana jest ona głównie jako narzędzie pracy dla handlowców w terenie. Posiada bardzo szerokie możliwości funkcjonalne oraz jest stale rozwijana w kontekście współpracy z Comarch Optima. Demo dostępne jest do pobrania poprzez Google Play. Poznasz w nim pełnię możliwości tej aplikacji natywnej na system Android. Znacząco przyśpieszy ona pracę Twoich przedstawicieli handlowych lub osób składających zamówienia. 

Aplikacja iBard

Umożliwia archiwizację i backup najważniejszych danych na Twoim komputerze, laptopie lub telefonie. Dane przechowywane są w chmurze dzięki czemu nigdy nie zginą. Jest w pełni zintegrowana z programem Comarch ERP Optima. Demo w przypadku tej niestety nie jest dostępne. Pozwala na automatyczne archiwizowanie bazy danych dowolonego systemu Comarch ERP również większych systemów takich jak Comarch XL czy Comarch Altum.

PRZECHOWUJ DANE

Dane Twojej firmy już zawsze będą bezpieczne dzięki przechowywaniu w chmurze. Ustal własny harmonogram backupu.

UDOSTĘPNIANIE

Udostępniaj dane swoim znajomym lub klientom w łatwy i bezpieczny sposób dzięki przetwarzaniu w chmurze i szyfrowaniu

SYNCHRONIZACJA

Dwustronna synchronizacja sprawi, że nie będziesz musiał pamiętać o backupie.

WERSJONOWANIE

Praca na wielu wersjach tego samego dokumentu jeszcze nigdy nie była tak prosta

Comarch HRM

Aplikacja Comarch HRM (kiedyś E-pracownik) to rozwiązanie online służące do zgłaszania urlopów, delegacji oraz planowania grafików, szkoleń, rekrutacji czy oceny pracowniczej. Współpracuje w pełni z programem do płac i kadr Comarch Optima. Demo dostępne jest na stronie producenta.

Rozwiązanie to w łatwy i wygodny sposób pozwoli Twoim pracownikom przeglądać najważniejsze dla nich informacje a Twoim kadrowym zoptymalizuje czas pracy gdyż wszystko na bieżąco będzie odwzorowywane w module Kadry i Płace

Comarch HRM współpracuje zarówno z systemem Comarch ERP Optima jak również z systemem Comarch ERP XL. To rozwiazanie w pełni responsywne – dynamicznie dopasowuje się do ekranu urządzenia, na którym jest wyświetlany. Dzięki temu bez problemu możesz korzystać z niego nie tylko przy pomocy komputera, ale też urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów

Comarch BI Point

Niezwykle innowacyjna aplikacja służąca do analiz biznesowych danych z różnych źródeł (także z innych systemów informatycznych oraz np. plików Excel). Dostępna w przeglądarce w technologii RWD dzięki czemu będziesz miał dostęp do danych firmowych z dowolnego urządzania i z dowolnego miejsca na Ziemi. Wersja dla biur rachunkowych umożliwia udostępnianie danych na zewnatrz. W ten sposób klient biura rachunkowego może podglądać na bieżąco swoje dane. Podobnie jak w przypadku innych rozwiązań tego producenta np. Comarch ERP Optima – demo można uruchomić bezpłatnie i testować

Współpracuje nie tylko z systemami Comarch ERP np. Comarch Optima czy XL ale również, z systemami konkurencyjnymi np. Subiekt GT czy Asseco Wapro lub Sage Symfonia.

Pobierz Comarch Optima demo!

Nowości Comarch ERP Optima

Zapraszamy do lektury najnowszych informacji dotyczących programu Comarch ERP Optima. Na naszym blogu znajdziesz zarówno informacje o nowych wersjach programu jak również informacje o bieżących webinarach oraz nowościach w aplikacjach moblinych zintegrowanych z Comarch Optima. Chcesz dowiedzieć się wszystkiego? Przeczytaj!

oprogramowanie-do-kadr-i-płac

Jak wybrać najlepszy program kadrowo-płacowy?

Jak wybrać najlepszy program kadrowo-płacowy? Każdy kto pracuje w dziale kadr i płac na pewno zdaje sobie sprawę jak ważna jest praca na dobrym oprogramowaniu. Ciągłe zmiany przepisów Kodeksu Pracy[…]

Read more
jak-wybrać-najlepszy-program-magazynowy-dla-firmy-handlowej

Jak wybrać najlepszy program magazynowy dla firmy handlowej?

Jak wybrać najlepszy program magazynowy dla firmy handlowej? Przedsiębiorstwa handlowe muszą prowadzić skrupulatną gospodarkę magazynową oraz efektywną i skuteczną sprzedaż. W tym celu niezbędne jest ergonomiczne i intuicyjne oraz funkcjonalne[…]

Read more
jak-wybrac-najlepszy-system-erp-dla-kancelarii-podatkowej

Jak wybrać najlepszy system ERP dla kancelarii podatkowej?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze systemu ERP dla kancelarii podatkowej? Prowadzenie kancelarii podatkowej jest zajęciem niezwykle wymagającym. Zwłaszcza, że oprócz klasycznego prowadzenia księgowości, takie firmy świadczą także usługi doradztwa[…]

Read more

Sprawdź system Comarch Optima!

Zadaj pytanie ekspertom! Umów się na bezpłatną prezentację lub spotkanie.
Nasza wieloletnia wiedza oraz bogate doświadczenie wdrożeniowe sprawia, że większość wdrożeń i problemów jesteśmy w stanie rozwiązywać szybko oraz skutecznie. Chcesz dowiedzieć się jak to robimy? Napisz już teraz!

    captcha