fbpx

Program Comarch ERP Optima płace i kadry wdrożony
w branży automotive

Kiedy jakiś czas temu zwróciła sie do nas firma KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO Sp. z o.o z pytaniem o rozwiązanie wspierające dział HR nie wiedzieliśmy jeszcze, że projekt ten zaowocuje tak wspaniałą współpracą oraz takim sukcesem w postaci referencji. 

Ten niemiecki koncern posiadający największe fabryki na świecie w Niemczech, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych oraz Chinach w 2016 postanowił rozpocząć produkcję w Polsce w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Mimo świetnie rozwijającej się produkcji dla takich koncernów jak Mercedes czy Audi firma borykała się z problemem braku programu wspomagającego zarządzaniem od strony HR. Często zmieniające się przepisy oraz brak dostosowania do wymogów prawa w Polsce powodował, że praca działu Kadr była praktycznie sparaliżowana i większość operacji odbywała się ręcznie. 

Moduł kadry i płace programu Comarch Optima w KAYSER Automotive Systems

Spośród dostępnych na rynku programów do płac i kadr firma KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO Sp. z o.o zdecydowała się na program COMARCH ERP OPTIMA.
Co o tym zdecydowało : przede wszystkim bardzo intuicyjna obsługa programu przy ogromnych możliwościach automatyzacji pracy, dostosowanie do zmieniających się przepisów prawa oraz dostęp do pomocy oferowanej przez producenta.
Dzisiaj czujemy ogromną satysfakcję i mobilizacje do dalszej pracy. Wdrożenie przeprowadziła w całości firma Uniwers.com.

Dziękujemy KAYSER AUTOMOTIVE SYSTEMS KŁODZKO Sp. z o.o za referencje.

Jeśli chcecie prowadzić Płace i Kadry równie sprawnie jak ta firma pobierzcie już dziś Comarch Optima demo i testujcie za darmo przez 60 dni!

Potrzebna Ci pomoc z programem Comarch Optima? Zapraszamy do kontaktu – Uniwers.com – Partner Comarch Wrocław

Comarch Optima to zdecydowanie najlepszy program kadrowo-płacowy dostępny na rynku polskim.

Andrzej zdjęcie

Od prawie 15 lat jestem blisko związany z branżą IT. Posiadam ponad 6 letnie w zakresie systemu Comarch ERP Optima i około 10 letnie w branży informatycznej. Interesują mnie nowoczesne technologie i marketing internetowy.