fbpx
logo-wszystko
wszystko-baner

Sprzedawaj na wszystko.pl

Poznaj nową odsłonę platformy handlowej wszystko.pl! Rozpocznij sprzedaż na portalu już dziś. Bez prowizji i bez opłat za prowadzenie konta. Zyskaj nowy kanał sprzedaży i nowych klientów. Załóż darmowe konto i już teraz wystaw swoje produkty.

Załóż bezpłatne konto

Skonfiguruj sklep online

Wystaw swoje produkty

Łatwo zintegruj system

Sprzedawaj bez prowizji!

Zdobywaj nowych klientów!

Zarabiaj więcej!

Rozwiń swój biznes

Najszybciej i najprościej uruchomisz swoją sprzedaż integrując wszystko.pl z modułem Handel COMARCH ERP Optima w wersji stacjonarnej lub w wersji online. Wystarczy kilka kliknięć i możesz rozpocząć sprzedaż swojej oferty na wszystko.pl.
Nie wiesz jak zacząć? Skontaktuj się z nami, nasi Konsultanci udzielą bezpłatnego wsparcia.

Najważniejsze informacje o wszystko.pl

Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż internetową doskonale wiedzą jaką trudnością stanowią wysokie oraz stale rosnące stawki opłat od transakcji. Popularne platformy do sprzedaży online są coraz droższe co obniża rentowność handlu.

Comarch S.A. wraz ze swoim portalem wszystko.pl wychodzi na przeciw tym problemom przedsiębiorców. Obserwując zmieniające się preferencje konsumentów i spełniając oczekiwania użytkowników, dostarcza możliwość bezpłatnego prowadzenia sprzedaży online w internecie.

wszystkopl

Korzyści dla sprzedawców

Przedsiębiorcy, którzy przystąpią do wszystko.pl, otrzymają pakiet korzyści, między innymi:

Premiera portalu wszystko.pl dla konsumentów

Od ponad roku szeroki zespół specjalistów Comarch S.A. pracuje nad rozwojem platformy wszystko.pl. Wszyscy sprzedawcy, którzy dołączyli do wersji testowej beta portalu mogą już sprzedawać swoje produkty. Sprzedaż została udostępniona dla wszystkich pracowników grupy kapitałowej Comarch czyli około 7000 osób na całym świecie. Na podstawie ich opinii, uwag oraz sugestii portal jest rozbudowywany i optymalizowany. Oficjalna premiera dla konsumentów w całej Polsce ma mieć miejsce już w czerwcu tego roku.

Projekt portalu wszystko.pl i jego rozwój prowadzony jest we współpracy z wiarygodnymi partnerami biznesowymi, takimi jak Przelewy24 (Jeden z najpopularniejszych operatorów i systemów płatności online) czy BaseLinker (jeden z najlepszych programów do zarządzania sprzedażą w internecie). Do sprzedających na wszystko.pl mogą dołączyć wszystkie firmy, które prowadzą sprzedaż w internecie i mają działalność gospodarczą zarejestrowaną w Polsce. To znaczy, że na portalu wszystko.pl możliwa będzie rejestracja tylko sprawdzonych polskich firm. Dopiero po pozytywnej weryfikacji przez dedykowany system sprzedawca dostanie możliwość wystawiania produktów w serwisie.