fbpx
Program Comarch Optima demo

Pobierz i testuj za darmo
program Comarch Optima w wersji demo

Program Comarch Optima (pełna nazwa produktu to Comarch ERP Optima) w wersji demo posiada praktycznie pełną funkcjonalność standardowego programu. Wyjątkiem jest kilka funkcjonalności, które wymagają współpracy z zewnętrznymi usługami lub urządzeniami. W demo programu Optima nie zadziała np. współpraca z kasami fiskalnymi, zaciąganie danych z GUS, wysyłanie pliku JPK czy automatyczne importowanie kursów walut.

Poza tym program Optima demo umożliwia bezpłatne testowanie wszystkich modułów przez 60 dni za darmo. 60 dni mierzone jest rozpiętością dokumentów. Zatem jeśli nie będziecie pracowali na programie wówczas ten czas nie będzie upływał. 

Dostępne do testów moduły to np. Kasa/Bank, Faktury, Księga Podatkowa, Handel, Płace i Kadry, Księga Handlowa, Serwis, CRM, Business Intelligence, Środki Trwałe, Obieg Dokumentów, Detal oraz biuro rachunkowe. Pobierz (download) Comarch Optima demo!

Bez problemu możesz również testować wersje demo innych aplikacji współpracujących z programem Optima np. Comarch Mobile Sprzedaż lub Comarch e-Sprawozdania.

Comarch ERP Optima w wersji demo

Program Comarch Optima

posiada bardzo szeroką funkcjonalność. Wiele z wymienionych wcześniej modułów znajduje się również w wersji PLUS. To oznacza, że posiadają one bogatszą funkcjonalność niż standardowy moduł. Różnice cenowe możesz zobaczyć w oficjalnym cenniku Comarch Optima.

Od niedawna program Optima współpracuje również z modułem DMS umożliwiającym zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie, a także e-sklepem B2B. Dodatkowo klienci od niedawna mogą również korzystać z opisu analitycznego oraz e-Sprawozdań finansowych.

To obecnie najbardziej popularny (na rynku polskim) program dla firm i biur rachunkowych. Wedle danych dostarczanych przez krakowskiego producenta – firmę Comarch S.A. – korzysta z niego obecnie już ponad 70 000 polskich przedsiębiorstw. 

Optima – opinie klientów o programie

Badania satysfakcji klientów Comarch ERP Optima wskazują, że 90% z nich jest zadowolonych z programu i chętnie poleca go innym. Większość klientów i użytkowników dostrzega wymierne korzyści z wprowadzenia tego oprogramowania w swojej firmie. Poznaj opinie o Comarch Optima.

Bez względu na to w jakiej branży działasz i jakie procesy chcesz obsłużyć warto sprawdzić możliwości tego systemu i przekonać się czy będzie on Tobie pasował. Zatem już dziś pobierz(download) i testuj program Optima demo!

Program Optima demo - poznaj jego możliwości
podczas 60 dniowych testów!

Poniżej możesz obejrzeć przykładowe ekrany z programu Optima

Comarch Optima - dodatkowe informacje

Program Optima w wersji demo to najlepszy sposób aby wypróbować ten niezwykle nowoczesny i innowacyjny system do zarządzania przedsiębiorstwem. Dzięki temu sprawdzicie czy odpowiada wam ergonomia tego systemu oraz w jaki sposób się po nim poruszać. Często podczas testów demo Comarch Optima pojawiają się kolejne pytania, na które możemy odpowiedzieć podczas spotkania, rozmowy telefonicznej lub prezentacji. Weź telefon i zadzwoń już teraz lub napisz – Comarch Optima kontakt.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Wejdź na stronę spolecznosc.comarch.pl i znajdź odpowiedzi na pytania oraz zgłoś swoje. Zgłaszaj pomysły na dodatkowe funkcjonalności. Społeczność to niejako giełda pomysłów oraz kontaktów wśród partnerów i klientów.

W ten sposób uzyskasz 100% pewność czy wydane pieniądze na zakup i wdrożenie Comarch ERP Optima okażą się dobrze spożytkowanymi środkami. W większości przypadków tak się dzieje, a przedsiębiorcy znacząco przyśpieszają i usprawniają swoje procesy biznesowe. Dołącz do nich i przekonaj się już dziś o zaletach programu Optima. Jeśli nadal brakuje Ci informacji na temat tego jak zainstalować demo programu Optima wówczas polecamy skorzystanie z tego SZKOLENIA.

Zachęcamy do pobierania i bezpłatnego testowania Comarch ERP Optima klikając w poniższy przycisk.